https://telegram.me/empireoflies

خبر فوری BBC: پای یک سرباز اسرئیلی در غزه «پیچ خورد»

به گزارش «امپراتوری دروغ»، این روزها تصویری در شبکه ‌های اجتماعی به صورت گسترده در حال بازنشر است مبنی بر اینکه: شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی انگلیسی با درج خبری در بخش اخبار مهم خود، از پیچ خوردن پای یک سرباز اسرائیلی در نوار غزه خبر داد!

بر اساس این تصاویر، متن خبر تلویزیون بی‌بی‌سی به این شرح است: ISRAELI SOLDIER TWISTS ANKLE IN GAZA

به نظر می‌رسد اینگونه تصاویر در واکنش به پوشش بسیار ضعیف اخبار جنایات صهیونیست‌ها در غزه توسط شبکه رسانه‌ سلطنتی انگلیس(بی‌بی‌سی)، مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

پیشتر نیز، بسیاری از مسلمانان و همچنین شهروندان انگلیسی نسبت به نحوه پوشش تحولات غزه و انتشار اخبار یک‌طرفه به نفع اسرائیل، در مقابل دفتر این شبکه در لندن تجمع کرده بودند.

پیش از آغاز تهاجم نظامی اسرائیل به غزه، نوری المالکی نخست وزیر عراق نیز به شدت نسبت به نحوه پوشش اخبار این کشور و درگیری‌های ارتش عراق با گروهک داعش انتقاد کرده بود.

امروز روز بیستم تهاجم زمینی، دریایی و هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به غزه است و در جریان این حمله، که اسرائیل آغازگر آن بوده و تاکنون بیش از ۱۱۴۷ فلسطینی شهید و  بیش از ۶ هزار مجروح در پی داشته است.

همچنین امروز، اسرائیل به طور یکجانبه آتش بس چند ساعته در نوار غزه اعلام کرد، اما با گذشت چند ساعت از این اعلام، خودش با حمله دوباره به غزه،‌ این آتش‌بس را نقض کرد.

از سوی دیگر، امروز حماس اعلام کرده که به مدت ۲۴ ساعت آتش بس اعلام می کند اما با گذشت چند ساعت از این اعلام آتش بس حماس، هنوز مقامات اسرائیلی با این آتش بس موافقت نکرده‌اند.

شبکه تلویزیونی بی بی سی که یک بنگاه خبری محسوب می‌شود، به چند زبان دنیا پخش تلویزیونی داشته و زیر نظر مستقیم وزارت خارجه انگلیس فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme