https://telegram.me/empireoflies

خبرنگار VOA اغتشاشگران را به استفاده از سلاح گرم تشویق کرد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علی جوانمردی» یکی از عناصر فعال در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است که در سالهای اخیر ارتباط خود با گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب بخصوص در غرب کشور را علنی کرده است. وی داماد «حسن شرفی» از سران و سخنگوی گروهک تروریستی موسوم به «حزب دموکرات کردستان» است. شرفی فردی است که در زمان اشغال عراق در سال ۲۰۰۳ از جمله افرادی بود که به آمریکایی‌ها پیام داد و به آنها پیشنهاد داد در صورت حمله نظامی به ایران، با نیروهایش از آنها حمایت نماید.

این خبرنگار رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که ارتباط نزدیکی به تجزیه‌طلبان دارد، چند روز پیش با انتشار ویدئویی از خود، صراحتاً از اقدامات مسلحانه و مبارزه با حکومت ایران حمایت کرد. وی با دعوت مخاطبین خود به شرکت در اغتشاشات و مجمعات غیرقانونی، در وعده‌ای شاذ مدعی شد که در صورت کشته یا زندانی شدن افراد توسط حکومت ایران، پس از سرنگونی حکومت به افراد آسیب دیده غرامت داده می‌شود!

وی با تحریف مفهوم «حق دفاع مشروع»، با بیان اینکه حق دفاع مشروع حق تمام شرکت‌کنندگان در تجمعات است، گفت: “اگر نیروهای امنیتی و انتظامی به شما حمله کردند و برخورد سختی داشتند، شما هم حق دارید از خود دفاع کنید، به هر شیوه‌ای که ممکن است، حتی استفاده از سلاح سرد و گرم …”

در حالی کارمند «صدای آمریکا» علناً از اقدام مسلحانه و مقابله به‌مثل اغتشاشگران در برابر برخورد تند پلیس حمایت می‌کند که در اغتشاشات چند ماه اخیر در برخی شهرهای ایران، تعداد کشته‌ها از تعداد افرادی که در آمریکا توسط پلیس این کشور به دلایل واهی کشته می‌شوند بسیار کمتر بوده و براساس اسناد و شواهد همان تعداد معدود افرادی که در اغتشاشات اخیر کشته‌شده‌اند عمدتاً افرادی بوده‌اند که قربانی پروژه کشته‌سازی بوده‌اند و توسط سلاح‌های غیرسازمانی نیروهای مسلح کشته شده‌اند.

سخنان افرادی مانند فرد مذکور و عوامل دیگر رسانه‌های فارسی زبان بیگانه به خوبی نشان می‌دهند که دشمنان موجودی ایران با تکرار سناریوی چند سال پیش در سوریه، در پی سوریه‌سازی ایران هستند.

 

انتهای متن/

«علی جوانمردی» یکی از عناصر فعال در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است که در سالهای اخیر ارتباط خود با گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب بخصوص در غرب کشور را علنی کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme