https://telegram.me/empireoflies

خبرنگار فراری از جان ورزش کشور چه می‌خواهد؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ“کانال ورزش” در مطلب کوتاهی درباره یک خبرنگار و کارشناس ورزش که چند سال قبل به همراه یک کاروان ورزشی رفت و پناهنده شد،  چند سوال را مطرح کرده است:

چند سئوال از خبرنگاری که از آن سوی مرزها فقط انتقاد می‌کند…

مدتی‌ست که یک خبرنگار فراری از کشور از طریق شبکه‌های اجتماعی و با اطلاعاتی که از طریق خواهرش در ایران به او داده می‌شود اقدام به نقدهای یک طرفه از ورزش و مسئولان کشور می‌کند.

اینکه او با چه هدفی اقدام به نشر این نقدها می‌کند برای خیلی‌ها جای سئوال است.

شاید خودش بهتر بتواند به این سئوال و چند سئوال دیگر پاسخ دهد:

-خود تان به عنوان خبرنگار با فدراسیون کشتی ایران به یک تورنمنت بین‌المللی رفتید و بعد پناهنده شدید چرا؟ آیا این‌کار مصداق سو استفاده از سرمایه مردم نیست که نگران آن هستید؟

-آیا شما تصمیم خود را به فدراسیون اعلام کرده بودید؟ آیا بعد از ماندن در آن کشور، پول بلیط و هتل و … را به عنوان بدهی خود به حساب ورزش و فدراسیون کشتی برگرداندید؟

-نکته دوم شما چه تهدیدی در کشور داشتید که رفتید و پناهنده شدید؟ شما که هم در روزنامه‌ها و هم در رادیو و تلویزیون کار می‌کردید چه مشکلی داشتید که از کشور فرار کردید؟ حتی یک روز فعالیت سیاسی هم ندارید و دریغ از یک اظهار نظر در زمان حضورتان در ایران..

-الان شما به ایران برگردید جرم شما چیست؟

-یک از خبرنگاران ایرانی گفته خواهر شما در ایران است و آدم‌های مرتبط با شما بابت نوشته‌هایتان، به او کمک مالی می‌کنند، آیا صحیح است؟

-لطفا همین سئوالات را در کانال خودتان شفاف جواب دهید تا همه بدانند و شبهه‌ای نباشد.

انتهای پیام/مشرق

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

چند سئوال از خبرنگاری که از آن سوی مرزها فقط انتقاد می‌کند…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme