https://telegram.me/empireoflies

خبرنگار صدای آمریکا: ایرانی خوب ایرانی مرده است !

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: درگذشته نه چندان دور خائنین و وطن فروشان و مزدوران اجانب خیانت و جاسوسی و وطن فروشی خود را هفت لا می پوشاندند تا گند کارشان در نیاید.

اما در دوران انقلاب و دفاع مقدس اظهار سرسپردگی به بیگانگان و خیانت به وطن و هموطنان تبدیل به فخر و خودنمایی شده و افرادی در خارج کشور به مزدوری برای وزارت امورخارجه آمریکا و سازمان های جاسوسی کشورهای متخاصم و دشمنان ایران صراحتا اعتراف و افتخار می کنند .

با سقوط رژیم شاهنشاهی جمعی از جاسوسان تعلیم دیده ” سی – آی – ای ” و ” ام – آی ۶ ” وارد دولت موقت بازرگان شدند و لطمات جبران ناپذیری به کشور وارد ساختند .

در دوران جنگ هم  منافقین دست در دست های خون آلود صدام جنایتکار گذاشتند و برای موشکباران دقیق مناطق مختلف کشور و به خاک و خون کشاندن غیرنظامیان به صدام ” گرا ” می دادند !علاوه بر منافقین که ابواب جمعی ارتش بعث شده بودند عده دیگری هم با پول عراق و عربستان در لندن روزنامه و مجله منتشر می کردند و علیه منافع ملی کشور خود قلم می زدند .

اکنون هم عده ای مزدور و بی وطن با پول عربستان و امارات و کشورهای متخاصم در تلویزیون های فارسی زبان خزغبلات سخنگوی وزارت خارجه امریکا و منویات سی – آی – ا را تکرار می کنند و در همکاری با دشمنی که غذا و دارو را به روی مردم ایران بسته و ایران را در محاصره و تحریم همه جانبه اقتصادی آنهم در فاجعه سیل که ۲۳ استان کشور را فراگرفته قرار داده ، نهایت پستی و دنائت خود را نشان می دهند و با وقاحت تصاویر خود در ملاقات با دشمنان ملت ایران را منتشر کرده و حتی می نویسند که در این ملاقات ها چه راه حل های ضد ایرانی برای فشار بیشتر بر مردم ایران به مقامات آمریکایی داده اند !

یکی از این جواسیس که در کردستان به جاش مشهور است فردی به نام علی جوانمردی است که در کردستان عراق برای سازمان سیا جاسوسی می کند .

احمد باطبی هم که در کنار برایان هوک قرار گرفته است علاوه بر جمع آوری خبر برای سازمان سیا در میان ایرانیان مقیم آمریکا و کانادا به شناسایی ایرانیان مخالف سیاست های آمریکا مشغول است و در چند سفر به کشورهای اروپایی برای سازمان سیا در میان ایرانیان مهاجر جاسوسی کرده است.

باطبی در توئیتی نوشته است : ” ایرانی ها هموطنان سابق من هستند و پس از گرفتن تابعیت آمریکا قسم خورده ام به منافع آمریکا خدمت کنم . اکنون وطن من آمریکاست و هموطنان سابق حق انتقاد از من که یک آمریکایی هستم را ندارند !! ”

هفته گذشته وزارت امورخارجه امریکا به بهانه نوروز ایرانیان مهمانی شامی ترتیب داد که در ان جمعی از وطن فروشان نظیر محسن سازگارا ، عباس میلانی ، احمد باطبی ، علی جوانمردی و خوانندگان لوس آنجلسی و زنان معروفه برای نشان دادن میزان علاقه خود به سیاست های ضد ایرانی ترامپ خواستار حمله نظامی همه جانبه امریکا به ایران شدند !

” عباس میلانی ” که در قبل از انقلاب با ماسک چپگرایی در میان دانشجویان برای ساواک جاسوسی می کرد ( رجوع کنید به خاطرات پرویز ثابتی قائم مقام ساواک) در حال حاضر تحلیلگر رسمی ” سی – آی – اِی ” می باشد و علاوه بر آن در دفتر رضا ربع پهلوی پیام های او را می نویسد و مشاور مطبوعاتی وی است.

عباس میلانی در مهمانی وزارت خارجه آمریکا طی نطقی اظهار داشت با توجه به اینکه رضا پهلوی از چهارده سالگی به تابعیت آمریکا در آمده و یک آمریکایی محسوب می شود آمریکا باید از حقوق تبعه خود در ایران که همانا رسیدن به تاج و تخت است حمایت کند و در صورتی که رضا پهلوی به سلطنت برگردد ایران می تواند تحت الحمایه آمریکا قرار گیرد !

علی جوانمردی هم در این مهمانی طی اظهاراتی خواستار کوچک شدن ایران شد و از برایان هوک خواست از تجزیه کردستان و مناطقی از ایران حمایت کند !علی جوانمردی که در کردستان به جاش جوانمردی معروف است علاوه بر جاسوسی میان کردهای عراقی برای سیا ، با سازمان اطلاعاتی ترکیه ” میت ” هم علیه هم نژادان کرد همکاری دارد . وی اخیرا در یک برنامه تلویزیونی با افتخار اعلام کرد که در ملاقات با مقامات آمریکایی از آنها خواسته است تا طبق نمونه کاری که آمریکا در ونزوئلا کرده است با ایجاد قحطی و گرسنگی در داخل ایران مردم را به نافرمانی مدنی وادار نماید !جوانمردی همچنین می گوید به برایان هوک گفتم : ” ایرانی خوب ایرانی مرده است ! ”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. باباجان.مطلب میدارید حداقل یه منبع روشن و محکم هم براش پانویس کنید که ما باهاش بتونیم بزنیم تو دهن بعضیا.
    کلی مطلب نوشتید بدون حداقل یه منبع.
    الان دو ساعته دارم دنبال ویدیوی اون برنامه تلویزیونی میگردم که گفتید جوانمردی اون حرف ها رو زده.
    بابا زحمتی نداره که. عجبا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme