https://telegram.me/empireoflies

خبرنگار دروغگوی VOA به وعده‌اش وفا نکرد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای ابتدایی سال جدید شاهد جاری شدن سیل در برخی از استان‌های کشور بودیم که سبب شده خسارت‌های زیادی به برخی از هموطنانمان وارد شود و تعدادی از آنان نیز جان خود را از دست بدهند. در میان کمک‌ها و امدادرسانی دستگاه‌های ذی‌ربط و گروه‌های مردمی و جهادی به سیل زدگان، بسیاری از عناصر ضدانقلاب بخصوص وابستگان به دولت آمریکا، به جای کمک به سیل زدگان یا حداقل ابراز همدردی، مانند مگس‌هایی که بر روی زباله‌ها می‌نشیند، تلاش کردند با بزرگ جلوه دادن برخی نارسایی‌ها و کمبودهای در مراحل کمک‌رسانی به سیل‌زدگان، از آن گل‌آلود به نفع اربابان خود ماهی بگیرند.

در این شرایط، حتی برخی از عناصر ضدانقلاب و مواجب‌بگیر دولت آمریکا پا را فراتر گذاشته و با مطرح کردن برخی شایعات و دروغ‌ها تلاش کردند تلاش‌های نیروهای جهادی و انقلابی برای کمک به سیل‌زدگان را زیرسوال برده و حتی آنها را به شیوه‌های مختلف متهم نموده و مردم را در برابر آنها قرار دهند.

یکی از عناصر ضدانقلاب که در روزهای اخیر در کنار دیگر همپالگی‌های خود بسیار کوشیده از آب گل‌آلود ماهی بگیر، «علی جوانمردی» خبرنگار شبکه صدای‌آمریکا و از عناصر تجزیه‌طلب است که پدرزن او نیز یکی از سران گروه‌های تجزیه‌طلب و ضدایرانی است. او پس از وقوع سیل در چند استان ایران بخصوص در شهر شیراز ادعایی را مطرح کرد که حتی در بین عناصر اپوزیسیون نیز با تعجب مواجه شد.

جوانمردی که اسمش بسیار برای او بی‌مسمی است، در سخنانی عجیب مدعی شده که نیروهای سپاه پاسداران در شهر شیراز به‌طور عمدی سیل ایجاد کرده‌اند. وی در توجیه این ادعایش گفته که نیروهای سپاه چند منبع آب در نزدیکی محل سیل را رهاسازی کرده تا در شهر شیراز سیل بیاید. البته او نگفته که چطور ممکن است با آزادسازی آب چند منبع سیل چنان شدیدی که در تصاویر موجود است رخ دهد؟ و همچنین به نکته اصلی‌تر اشاره نکرده که چرا باید سپاه سیل عمدی در محل عبور مردم عادی ایجاد کند!!؟

با آنکه این مواجب‌بگیر دولت آمریکا وعده داد در صورت رد شدن ادعاهایش با سند و دلیل، از فعالیت رسانه‌ای کنار می‌کشد، اما با وجود اینکه رسانه‌های مختلف به این شایعه با سند و دلیل پاسخ دادند، این ناجوانمردی، برخلاف وعده‌اش هنوز به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و اینگونه ثابت کرده که دروغگو و مزدوری بیش نیست که حاضر است برای منافع خود و اربابانش هر دروغی درباره ایران به زبان بیاورد. البته هنوز هم منتظریم که او به وعده‌اش عمل کند.

قابل تامل این است که امثال ناجوانمردی هیچگاه درباره بلایای طبیعی مشابه در کشورهای غربی سخنی نمی‌گویند یا آن را امری طبیعی می‌دانند، در حالی که در مورد موارد مشابه در ایران، از هر فرصتی برای بهره‌برداری سیاسی علیه نظام جمهوری‌اسلامی استفاده می‌کنند و کمکاری یک مسئول شهرستانی را به پای کلیت نظام می‌گذارند!

 

انتهای متن/

در روزهای ابتدایی سال جدید شاهد جاری شدن سیل در برخی از استان‌های کشور بودیم که سبب شده خسارت‌های زیادی به برخی از هموطنانمان وارد شود و تعدادی از آنان نیز جان خود را از دست بدهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.63 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme