https://telegram.me/empireoflies

«بی‌بی‌سی فارسی» در اردوگاه اسرائیل + فیلم

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، با گذشت بیش از یک ماه از جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، بسیاری از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای از بیم جانشان و تهدیدات رژیم ددمنش اسرائیل توانایی مخابره دقیق فجایع غزه را ندارند و حتی برخی از آنها توسط ارتش صهیونیست کشته شده‌اند. اما در این میان، خبرنگاران برخی رسانه‌های غربی بدون هیچ خطری و حتی با حمایت ارتش رژیم صهیونیستی به راحتی مشغول انجام فعالیت‌های خود هستند.

یکی از این موارد مربوط به «سیاوش اردلان» خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی است که چند روز پیش به راحتی گزارشی را از کنار سربازان و تانک‌های رژیم صهیونیستی ضبط و منتشر کرد. اردلان در این گزارش با ادعای اینکه تنها از روی خوش‌شانسی توانسته از کنار پادگان صهیونیست‌ها گزارشی تهیه کند، به ارتباط نزدیک بی‌بی‌سی با رژیم صهیونیستی و حمایت‌های این شبکه از اسرائیل در جنگ اخیر غزه و جنگ‌های گذشته اشاره نکرد.

این خبرنگار بی‌بی‌سی در ادامه برای آنکه وظیفه خود را به خوبی انجام دهد، به تعریف و تمجید از تسلیحات و تانک‌های رژیم صهیونیستی پرداخت و گفت تانک‌های اسرائیلی مرکاوا خیلی معروف و پیشرفته هستند.

سیاوش اردلان در حالی که کنار سربازان تفنگ بدست اسرائیلی ایستاده بود با آنکه مدعی شد سلاح‌های حماس و حزب‌الله روی تانک‌های پیشرفته اسرائیل تاثیری ندارد، اما در ادامه اذعان کرد که بعضی از سلاح‌های حماس و حزب‌الله بر روی این تانک‌های اسرائیلی عمل کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

  1. شما کاری جز مونتاژ پیرهن و حذف مادر داغدیده ستار بهشتی بلد نیستید. الانم سوختید که یکی داره کارشو تقریبا حرفه ای انجام میده. [به دلیل استفاده از کلمات رکیک حذف شد] منتشر کردن این کامنت هم ندارید. پس برای چی شما زنده اید ؟؟!! خاک تو سرتون.

  2. اقای ارش شما نمیتونی متوجه باشی که اسرائیل و امریکا از کنار ادمهایی با عقاید شما چطوری نون میخورن؟ بله اقا جون ادمها منحرف و غربزده براشون حکم پول و دارن جاسوسی و حمایت ازشون براشون منفعته اخه از چیه رژیم نژاد پرست و متجاوز اسرائیل حمایت میکنی اینا به هیچ انسانی رحم نمیکنن فقط یهودیارو به عنوان انسان قبول دارن………. چقدر دردناکه که اسرائیلیهای متجاوز با ورودشون به هالیوود و یا راه اندازیه کسب و کارهای پر سود درصد خیلی زیادی از درامدشونو برای کشور نا مشروعشون خرج میکنن اونوقت هموطنای ما از اونا دفاع میکنن و وطن فروشی میکنن

  3. به نظر من این گزارش اشکال خاصی نداشته

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme