https://telegram.me/empireoflies

بازدید خبرنگار اسرائیلی از آموزش نظامی گروهک ضدانقلاب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک خبرنگار اسرائیلی به کمپ آموزشی یک گروهک ضدانقلاب‌ رفته که دیشب گفته بودند به خاطر نداشتن مجوز تردد آزادانه افراد مسلح خود در مرزهای ایران، به جمهوری اسلامی اعلان جنگ می‌کنند.

گروهک ضدانقلاب «حزب دموکرات کردستان» که دیشب برای دیده شدن و خروج از رکود سیاسی، بر روی آنتن بی‌بی‌سی فارسی از اعلان جنگ به جمهوری اسلامی خبر داده بود، با دیگر دشمنان ایران هم گویا مراوداتی دارد.

«ست فرانتزمن» خبرنگار روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست امروز در صفحه توئیتری خود عکسی از ۳ زن ۳ مرد مسلح که گویا از افراد حزب دموکرات کردستان هستند منتشر کرد و از راهیابی به کمپ آموزشی این حزب خبر داد.

فرانتزمن در ذیل این عکس نوشته است: «همزمان با بالا گرفتن عملیات (نظامی) حزب دموکرات کردستان علیه نظام ایران، من به زودی گزارش تصویری دیدارم با نیروهای رزمی در حال آموزش آنها در ماه جولای را منتشر می‌کنم.»

اخیراً منابع امنیتی از سرازیر شدن منابع مالی از سوی عربستان به سمت این گروهک ضدانقلاب برای شروع عملیات نظامی علیه اهداف ایرانی خبر داده بودند.

این گروهک ۲۰ سالی بود که در کردستان عراق مستقر شده و دست از حملات تروریستی در ایران برداشته بود؛ «مصطفی هجری» دبیرکل این گروهک اما دیشب به بی‌بی‌سی گفت که چون مرزبانان ایرانی به پیشمرگه‌های کرد اجازه تردد با سلاح را نمی‌دهند، به جمهوری اسلامی اعلان جنگ می‌شود.

حمل سلاح بدون مجوز در جمهوری اسلامی ممنوع است.

هجری پیش از این هم در مصاحبه با رسانه‌های صهیونیستی، از این رژیم برای دریافت پول و تجهیزات، کمک خواسته بود.

 
منبع: فارس
انتهای پیام/

یک خبرنگار اسرائیلی به کمپ آموزشی یک گروهک ضدانقلاب‌ رفته که دیشب گفته بودند به خاطر نداشتن مجوز تردد آزادانه افراد مسلح خود در مرزهای ایران، به جمهوری اسلامی اعلان جنگ می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme