https://telegram.me/empireoflies

خبرسازی ناشیانه منافقین + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروهک تروریستی منافقین که همواره تولید و انتشار خبرهای کذب و جعلی یکی از مهمترین فعالیت‌های این روزهایش است، این‌بار نیز از حربه شایعه‌پراکنی و استفاده و انتصاب عکس‌های قدیمی به خبرهای جدید استفاده کردند.

گروه‌های مختلف ضدانقلاب از سلطنت‌طلب تا سکولار و منافقین طی ماه‌های گذشته به‌طور زنجیروار مردم ایران به‌ویژه معلمان را به برگزاری تجمعات گسترده در روز ۱۳ مهر ماه در برابر ادارات آموزش و پرورش شهرهای مختلف کشور دعوت کرده بودند. گروه‌های مخالف جمهوری‌اسلامی که از کمک‌های دستگاه‌های جاسوسی دولت‌های استکباری بهره می‌بردند، در ماه‌های اخیر صدها و بلکه هزاران ساعت برنامه در تلویزیون‌ها، رادیو‌ها و صفحات مجازی منتصب به خود تولید و منتشر کردند، به امید آنکه بتوانند مردم ایران را به خیابان بکشند، اما برای هزارمین بار ناکام ماندند و کسی به آنها توجهی نکرد.

در این میان، رسانه‌های وابسته به گروهک تروریستی منافقین در ید طولایی در شایعه‌پراکنی و انتشار اخبار دروغ دارند، پس از آنکه با بی‌توجهی و تودهنی مردم ایران بخصوص معلمان مواجه شدند، برای آنکه حداقل در بین عناصر و حامیان خارجی خود تضعیف و ضایع نشوند، با انتصاب برخی تصاویر قدیمی به تجمعات خیالی ۱۳ مهرماه امسال، سعی کردند خود را موفق نشان داده برای خود وجهه‌ای دست‌وپا کنند.

وب‌سایت گروهک تروریستی منافقین در یکی از اینگونه اخبار، با عنوان “تجمع اعتراضی معلمان آزاده استان گیلان در رشت”، ادعا کرد: “صدها نفر از معلمان آزاده استان گیلان در مقابل اداره کل آموزش و پرورش رژیم در رشت تجمع کردند. تجمع‌کنندگان به تبعیض، وضعیت بد معیشتی و مطالبات عقب‌افتاده اعتراض کردند. حضور زنان معلم در این تجمع چشمگیر بود.”

با آنکه حتی به اذعان برخی عناصر ضدانقلاب هیچ تجمعی در کشور برگزار نشد، اما وب‌سایت منافقین برای آنکه بر شکست این گروهک اعتراف نکند، با استفاده ناشیانه از چند تصویر قدیمی مربوط به تجمع تعدادی از معلمان پیش دبستانی گیلانی در تاریخ ۲۶ شهرویرماه امسال به‌نام تجمع ۱۳ مهرماه، تلاش نمود مخاطبین خود را فریب دهد.

البته این نخستین‌بار نیست که رسانه‌های وابسته به فرقه رجوی با انتشار اخبار دروغ سعی در فریب مخاطبین دارند. از گروهکی که به‌طور رسمی از گروه‌های تروریستی حاضر در کشورهای منطقه حمایت کرده، انتظاری بیش از این نیست.

تصویر از وبسایت «منافقین»

تصویر از وبسایت «منافقین»

تصویر از وب‌سایت‌های داخلی ایرانی

تصویر اصلی از وب‌سایت‌های داخلی ایرانی، مربوط به ۲۶ شهریورماه امسال

انتهای پیام/

گروهک تروریستی منافقین که همواره یکی از ابزارشان در فعالیت‌های رسانه‌ای، تولید و انتشار خبرهای کذب و جعلی است، این‌بار نیز از حربه شایعه‌پراکنی و استفاده و انتصاب عکس‌های قدیمی به خبرهای جدید استفاده کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme