https://telegram.me/empireoflies

خبرسازی منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروهک تروریستی منافقین که در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز در نزد ملت ایران منفورتر شده، این روزها برای اعلام دشمنی و عناد خود با جمهوری اسلامی و مردم ایران از هر روشی استفاده می‌کند.

این گروهک تروریستی که از ابتدای انقلاب اسلامی بیش از ۱۷ هزار نفر از زنان، مردان، جوان و کودک ایرانی را به خاک و خون کشیده، این روزها با انتشار اخباری مضحک، سعی در مطرح کردن و فعال نشان دادن خود دارد.

رسانه‌های وابسته به فرقه رجوی، با انتشار خبری‌هایی بدون منبع و سند، با تیترهایی مانند “گوشمالی دادن مزدوران بسیجی توسط جوانان منیریه تهران”، “دو جوان موتورسوار در محدوده میدان صادقیه تهران شعار مرگ بر ولایت‌فقیه سر دادند” و امثالهم، سعی می‌کنند اینگونه جلوه دهند که مردم ایران علیه جمهوری اسلامی بپا خواسته‌اند و از گروهک «مجاهدین خلق» (منافقین) حمایت می‌کنند!

تصویر از وبسایت «منافقین»

تصویر از وبسایت «منافقین»

معمولاً اگر به متن اینگونه خبرهای وبسایت منافقین مراجعه کنیم، درمیابیم که ماجرا چیز دیگری است. معمولاً منافقین برخی تجمعات عادی صنفی و غیرسیاسی را مصادره به‌مطلوب کرده و آنها را به “قیام مردم ضد رژیم” تبدیل می‌کند.

البته بسیاری از اینگونه خبرهای منتشر شده توسط رسانه‌های وابسته به منافقین هیچگونه منبعی نداشتی و از اساس دروغ هستند. در اکثر موارد رسانه‌های گروهک منافقین با سوءاستفاده از برخی تصاویر مربوط به سایت‌های دیگر، خبرهایی را در ذهن خود تولید و منتشر می‌کنند، تا اینگونه ادعا کنند که اشراف اطلاعاتی و خبری وسیعی در ایران دارند.

منافقین در خبرسازی و انتشار خبرهای دروغ ید طولایی دارند. فراموش نمی‌کنیم که نخستین خبرسازی و پرونده‌سازی علیه برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز کشورمان، توسط عوامل گروهک تروریستی منافقین در ابتدای دهه ۸۰ شمسی انجام شد و این گروهک تروریستی مُزد این خیانت خود را با خروج از فهرست گروه‌های تروریستی کشورهای اروپایی و آمریکایی دریافت نمود.

انتهای پیام/

گروهک تروریستی منافقین که در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز در نزد ملت ایران منفورتر شده، این روزها برای اعلام دشمنی و عناد خود با جمهوری اسلامی و مردم ایران از هر روشی استفاده می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.55 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme