https://telegram.me/empireoflies

خاخام‌های صهیونیست: غیر یهودیان نوکرانی در جهت منافع ما هستند+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغویدئوی جدیدی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است که ادعای خاخام‌های یهودی صهیونیست نسبت به سایر انسان‌ها و غیر یهودی‌ها را به طور واضح نشان می‌دهد. خاخام‌های یهودی با حرف‌های نژادپرستانه خود، اعتقاد دارند که افراد غیر یهودی انسان نیستند و فقط برای خدمت کردن به یهودی‌ها آفریده شده‌اند.

در فیلمی که به تازگی به اشتراک گذاشته شده خاخام‌های یهودی می‌گویند: افرادی که غیر از دین یهود دارند انسان نیستند؛ این افراد تفاوتی با حیوانات ندارند و صرفا برای نوکری و خدمت کردن به یهودی‌ها آفریده شده‌اند تا ما را به همه هدف‌هایمان برسانند. میلیاردها نفر که روی زمین زندگی می‌کنند، هنوز به طور کامل تحت فرمان ما نیستند اما بعد از ظهور مسیح هر یهودی، هزارها یا میلیون‌ها برده خواهد داشت.

آن‌ها همچنین برای ادعاهای خود از کتاب‌های تحریف شده خود مدرک هم نشان می‌دهند. در این مدارک نوشته شده: خداوند به شما (یهودی‌ها) برکت می‌دهد و شما از پول خود به دیگر ملت‌ها پول غرض خواهید داد و دیگران از شما قرض خواهند گرفت و بدین ترتیب شما همه آن‌ها را به نوکری خواهید گرفت و آن‌ها به شما تعظیم خواهند کرد.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

خاخام‌های یهودی صهیونیست ادعا می‌کنند آن‌ها برترین مخلوقات روی زمین هستند و دیگران (غیر یهودی‌ها) انسان نیستند و فقط نوکران آن‌ها در جهت منافعشان هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme