https://telegram.me/empireoflies

خائنی که آمریکایی‌ها را متعجب کرد! + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری به خارج کشور و پناه‌برده به دامن دولت‌های غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و بر افزایش فشار علیه ملت ایران تاکید کرده است.

این اپوزیسیون فراری که همکاری نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل هم دارد، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، در بین عناصر اپوزیسیون فراری، از مهمترین حامیان این تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تحریم بیشتر مردم ایران تشویق می‌کرد.

با آنکه «امیرعباس فخرآور» در مجامع آمریکایی و صهیونیستی ادعا دارد که از سال ۱۳۷۱ و حتی در دوران دانش‌آموزی فعالیت‌های ضد جمهوری‌اسلامی داشته، اما به اذعان «احمد باطبی» (اپوزیسیون ساکن آمریکا)، فخرآور هرگز به جرم سیاسی محکوم به زندان نشده بوده و تنها به‌دلیل جرایم مزاحمت و تعرض به دختران و کلاهبرداری از دانشجویان، از دانشگاه ارومیه به دانشگاه بوشهر انتقال داده شد و در آنجا نیز با قاچاقچیان عتیقه آشنا شده و همکاری کرده است.

او پس از دستگیری و زندانی‌شدن، با سوء‌استفاده از فرصت مرخصی زندان، با هماهنگی و هدایت یکی از اغتشاشگران حادثه کوی دانشگاه (در سال ۱۳۷۸) به خارج از کشور فرار کرده، به دبی رفت و از آنجا به وسیله رابط خود (ریچارد پرل) به آمریکا گریخت.

این اپوزیسیون در بین همکارانِ ضدانقلاب خود به فساد اخلاقی و اغفال و سوءاستفاده از دختران شهرت دارد، به‌طوری که چندی پیش با انتشار هم‌آغوشی خود با دو فاحشه لاس‌وگاسی، با افتخار از این عمل خود دفاع و آرزو کرد روزی در ایران بتواند شاهد اینگونه صحنه‌ها باشد!

«امیرعباس فخرآور» که مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا شاه» (معروف به رضا میرپنج) است، از این راه می‌کوشد در بین سلطنت‌طلب‌های ساکن آمریکا هم برای خود و خانواده‌اش جایگاهی ایجاد کند.  فخرآور با فروبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با برخی اعضای لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان جنگ‌طلب کنگره و جناح نئوکان آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت کرده و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی می‌کند خود را فردی مهم جلوه دهد.

این اپوزوسیون که رابطه بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد، بارها با سفر به سرزمین‌های اشغالی ماموریت‌هایی از موساد جهت تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران گرفته است، در یکی از سفرهایش به اسرائیل، در سال ۱۳۹۰ سفری به سرزمین‌های اشغالی داشت و ادعا کرد می‌تواند رابطه خوبی بین اعراب فلسطینی و یهودی‌های اسرائیلی ایجاد کند. 

امیرعباس فخرآور

فخرآور که خود را «پسر گستاخ ایران» می‌نامد، آنقدر دغلکار و شیاد است که در بین برخی از عناصر اپوزیسیون به “بچه پرروی اسرائیل” معروف است. او به حدی در خیانت به ملت ایران سنگ‌تمام گذاشته که حتی صدای آمریکایی‌ها را هم درآورده است؛ به‌طوری که «ریچارد پرل» کارشناس پنتاگون و از چهره‌های نومحافظه‌کار و ضدایرانی آمریکا درباره فخرآور گفت: “از او و امثالش متنفرم، چرا که رفتارشان روی خائنین مجاری و رومانیایی در جنگ سرد را سفید می‌کند!”

او در آخرین ماموریتش، با نوشتن کتابی سراسر دروغ درباره انقلاب‌اسلامی و سران جمهوری‌اسلامی، مدعی شده که انقلاب‌اسلامی با هدایت سرویس‌های جاسوسی شوروی به‌وقوع پیوسته است! این ادعاهای فخرآور آنقدر مضحک بود که حتی اعتراض بسیاری از اپوزیسیون خارج‌نشین را در پی داشته و او را فردی کلاه‌بردار و دروغگو نامیده‌اند.

نمونه‌ای از دروغ‌گویی و رسوایی «امیرعباس فخرآور» در ذیل آمده است:

دانلود

انتهای پیام/

«امیرعباس فخرآور» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری به خارج کشور و پناه‌برده به دامن دولت‌های غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و بر افزایش فشار علیه ملت ایران تاکید کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme