Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

حکایت سرافکندگی ضدانقلاب و گدایی با پرچم شیروخورشید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از همان روزهای اول پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنی ها با مردم ایران آغاز شد و تا به امروز با ترفندها و روشهای مختلفی ادامه دارد. اما در این میان سال‌ها خیانت از سوی عناصر خودفروخته، چیزی جز سرافکندگی عایدشان نکرد، تا آنجایی که بارها خائنان به میهن، لب به اعتراف گشوده و در عین روایت از شکست توطئه های ضدانقلاب، استواری و صلابت انقلاب اسلامی را معترف شدند.

“شهرام همایون” مدیر و مجری تلویزیون شبکه سلطنت طلب “کانال یک” در یادداشتی به بررسی عوامل موفقیت انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)  و علل اختلافات و شکست اپوزیسیون پرداخته است.

این عنصر ضدانقلاب، در این یادداشت که وب سایت “خودنویس” آن را منتشر کرده علی رغم کینه ورزی های متعدد علیه ایران می نویسد:«راز خمینی در قدرت گردآوری گروه‌های سیاسی بود. راز، قبول زمامداری خمینی بود.

شاید دوران معاصر، شاهد عجیب ترین و پررمز و راز ترین دوران تاریخ کشور ما باشد. حکومت اما حداقل در ظاهر نیز بین دول جهان تنهاست،  پس چگونه است که سی و شش سال دوام آورده است؟!

حکومتی که مخالفان زورمندش، قابل قیاس با مخالفان شاه نیستند، چندین و چند شبکه تلویزیونی ده‌ها ایستگاه رادیویی، صدها روزنامه و مجله و ثروت‌های از قبل و مابعد که حتی قادر به تکان دادن برخی حکومت‌های این طرفی هم هستند، پس چه شده است که انقلابیون، بر ایران همچنان مسلط‌اند؟

چرا بدنه حکومت شاه، درمقابل  جیمی کارتر به لرزه می‌افتد، اما کک جمهوری اسلامی، نمی‌گزد، راستی چرا؟»

وی یادآور می شود که «راز پیروزی خمینی در کاسِت‌ها نبود که حالا تی وی‌ها یکی بعد از دیگری اپوزیسیون جمهوری اسلامی یا رادیوها و نشریات و سایت‌ها به مقابله با آن بپردازد. راز خمینی در این بود که کاسِت‌های خمینی شیعه را، توده‌ای‌های بی خدا را، خدایی‌هایی بی‌نماز و مجاهدین معترض همراه با برخی از طرفداران نظام پادشاهی که معتقد به قیامت بودند و سید اولاد پیغمبر را برهر شاهی ارجح می‌دانستند، توزیع می‌کردند.

آن سال ها، خمینی ملت را علیه شاه، عامل پیوستگی قرار داد و کیانوری و بازرگان و بهشتی و امثالهم، همه‌ی اختلافات عقیدتی و سیاسی و مذهبی خود را به کناری گذاشتند و پذیرفتند که آن کنند که خمینی می‌خواست.»

شهرام همایون بعد از اعتراف به مدیریت انقلاب از سوی امام خمینی (ره)، در تشریح علل ناکامی خائنانی چون خودش می نویسد: «ما اما خودمان ازمیان خودمان حتی حاضر نیستیم یک نشان را ولو نه به عنوان نماد هویت ملی، پرچم تاریخی و… بلکه به عنوان سمبل عمومی مخالفت با حکومتی که دوستش نداریم بپذیریم.

هزار و یک دلیل می‌آوریم تا از این پرچم فاصله بگیریم و دعوا نه برسر پرچم که برسر هرعاملی است که بتواند دوتای‌مان را کنارهم دیگر نشان بدهد و این البته راز دیگری در نظام خمینی است که پیروزمندانه، خودمان را علیه خودمان شورانده…

تا آنجایی که روشنفکران مدعی سواد، حتی درحالیکه “مجاهد” ضد سلطنت هم پرچم شیر و خورشید را به عنوان سمبل و نماد پذیرفته‌اند، اما ایشان هنوز مدعی تعلق “شیر و خورشید” به سلطنت‌اند. و این البته بهانه ایست که کنارهم نباشیم. تازه درمیان همان پذیرفتگان، جنجال است.

و بالاخره پندآموزان، ریش سفید مصلح با صورتی پر از مهربانی معتقدند باید برای رفع هر اختلاف، از تمثال میان پرچم بگذریم و به همان سه رنگ پرچم اکتفا کنیم که این‌ها هم البته، نه فقط همان نیت دو گروه فوق را دارند که چون با چراغ اند «گزیده تر برند کالا…»!»

وی که به بهانه های مختلف و به منظور تولید برنامه های تلویزیونی در شبکه مطبوعش از هر اقدامی همچون گدایی از خاندان پهلوی فروگذار نیست، در ادامه با خطاب قرار دادن و حمله به شبکه تحت حمایت آل سعود به مدیریت “علیرضا نوری زاده” (دیگر عنصر خائن) می نویسد: «اما عجیب تر، حیرت انگیزتر از همه، رسانه‌ای که اعتبار نام شاهزاده ایران را بر پیشانی دارد، معتقد است پرچم را تنها زمانی باید جلوی دوربین گذاشت که قصد جمع آوری کمک‌های مالی را داریم… و شاید هم اعتقاد بر این باشد که نباید در سایر مواقع دوستان را رنجاند!»

حکایت به جان هم افتادن گروهها و عناصر ضدانقلاب رشته ای است که سر دراز دارد. آنچه باید گفت اینکه خیانت به میهن و دشمنی با ملت بزرگ ایران چیزی جز آوارگی و انگشت نما شدن نیست. 

انتهای پیام/جام نیوز

Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

۱ دیدگاه

  1. فضائل عزیزان
    دوستان من یک مدت به خاطر این که قصد سفر دارم در فیسبوک نخواهم بود. در طول پنج سال اقامتم در آمریکا به هیچ جا مسافرت نکرده ام و فشار کاری و تحصیلی‌ زیادی روی دوشم بوده است. الان که تابستان است و دانشگاه نیز تعطیل است قصد دارم تا هفته آینده یک مسافرت کوتاهی به کشور اسرایئل داشته باشم و چند هفته آنجا تعطیلات خود را سپری کنم. با سفارت اسرائیل در آمریکا چند روز پیش تماس گرفتم و آنها گفتند هیچ مشکلی‌ نیست. بعد از سالها کار و تحصیل احساس می‌کنم به این مسافرت نیاز دارم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme