https://telegram.me/empireoflies

حکایتی در وجوب عنتر شناسی اپوزیسیون!!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از توهین شادی صدر که از کاسبان حقوق‌بشری، حامی همجنسبازهاست به شعائر حسینی بسیاری از هم کیشان و همپیالگی های وی نیز به مخالفت و انتقاد از وی پرداخته اند و این مخالفت ها هر لحظه در حال افزایش است.

داریوش سجادی که زمانی با امثال شادی صدر در روز نامه های اصلاح طلب در ایران قلم می زد و اتفاقا از مشاوران یکی از سران فتنه بوده در مطلبی با مذمت این حرکت ناشایست نوشته است:”در دوران شباب و از باب مطایبه توام با طعنه در واکنش به آن بخش از همکاران که تفاخر طلبانه در هر فرصتی بمنظور معرفی خود قطاری از مدارک و مدارج و تایتل های دانشگاهی را پیشوند و پسوند عنوان خود می کردند اینجانب نیز شیطنت مان گل کرده و در معرفی خود می گفتم:
سجادی هستم از باغ وحش. بخش عنترشناسی!!!”

این روزنامه نگار ساکن آمریکا در نقد کوتاه خود به این حرکت زشت در ادامه گفته است:”علی ایحال امروز هم با دیدن این تصویر سرکار خانم شادی صدر سنسور عنترشناسی مسبوق به سابقه مان بعد از مدت ها اکتیو شد! و ناغافل نهیب مان زد که حالا مشروب خوردن این علیا مخدره در جوار نام «الله» و جوف کتیبه حسین ابن علی و اصرارش در انتشار این دهان کجی به اعتقادات و مقدسات مسلمانان به کنار! اما لاکردار چه اصراری دارد تا به هر نحو ممکن موید و مصداق مثل معروف «بازی بیشتره میمون زشت تر» شوند!؟”

شادی-صدر-توهین

روز گذشته شادی صدر از فمینیست های دو آتشه ساکن انگلیس در اقدامی ناشایست با نشستن روی یک کاناپه منقش به تصاویر مذهبی و در دست داشتن جام شراب سعی نمود به شعائر مذهب یمسلمانان توهین نماید.

گویا این کاناپه‌های توهین‌آمیز توسط  «پرستو فروهر» فرزند «داریوش فروهر» از اعضای سابق ملی-مذهبی و از اعضای دولت موقت پس از انقلاب، تولید و در بین عناصر اپوزیسیون توزیع می‌شود تا اینگونه دشمنی خود با ارزش‌های اسلامی و اعتقادات ملت ایران نشان داده و عقده‌های نهفته خود را خالی کنند.

«شادی صدر» وکیل و روزنامه‌نگار فمینیست، همکار متواری نشریات زنجیره‌ای و گروهک کانون مدافعان حقوق بشر بود که بعد از خروج از کشور فعالیت‌های ضد ملی و دینی خود را شدت بخشید، اکنون با بسیاری از رسانه‌های بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «رادیو فردا»، «رادیو زمانه»، «روزآنلاین» و … همکاری می‌کند.

لازم به یاد آوریست که وی حامی تز چند شوهری زنان در ایران بوده و در سال های گذشته مقالات متعددی در این خصوص در نشریات زنجیره ای نگاشته است.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme