https://telegram.me/empireoflies

فیلم تجاوز مهدی فلاحتی و حمله manoto به صدای آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های اخیر در پی انتشار فیلمی از یکی از کارمندان زن سابق صدای آمریکا که در آن از تجاوز مجری مرد این شبکه به نام  مهدی فلاحتی به خود حرف می زند جنجال های بسیاری در خصوص شیوه تعامل کارمندان این شبکه با یکدیگر در رسانه ها و فضای مجازی نقل می شود.

مهدی فلاحتی

ماجرا از آنجا آغاز می شود که ۵ سال پیش مهدی فلاحتی که اجرای برنامه روی خط را برعهده داشت همواره  درخواست‌های بی شرمانه ای را از همکار خود  الهام ستاکی  داشته و این درخواست ها هم با پاسخ منفی ستاکی مواجه می شده اما فلاحتی از پا نمی نشست و پیشنهادهای قهوه و ناهار و شام او رفته رفته به دست درازی‌ و تعرض به ستاکی تبدیل می شود. تا جایی که همکار او ابتدا مجبور به ترک همکاری با فلاحتی در آن برنامه می شود و پس از عدم پیگیری مدیران صدای آمریکا، اقدام به شکایت رسمی از مهدی فلاحتی می کند.

به گفته الهام ستاکی، با اعمال فشار مدیران صدای آمریکا (که به گفته ستاکی فضایی به شدت امنیتی در آن جاری است) پرونده شکایت او به جایی نرسید و به همراه دو مجری دیگر (از جمله جمشید چالنگی) که به نفع او شهادت داده بودند، از شبکه اخراج می شوند.

اخیرا هم ویدئویی از طرف الهام ستاکی منتشر شده که در آن با گریه از بلاهایی که بر سرش آمده حرف می زند.

اما میاحث حول این محور در فضای مجازی در روز های اخیر آنقدر زیاد بوده که حتی دیگر شبکه های ضد انقلاب که همواره در این خصوص به لاپوشانی عادت دارند نتوانستند این موضوع را سانسور کنند .

مثلا شبکه من و تو در یکی از برنامه های خبری خود در روز های اخیر اعلام می کند که موضوع تجاوز مهدی فلاحتی به همکار زن خود در صدای آمریکا در هفته گذشته جز چند موضوع ترند شده در شبکه های اجتماعی بوده و بازدید های ملیونی داشته است. ضمنا مجر یاین برنامه در ادامه اعلام میکند که نباید از موضوع تجاوز به راحتی بگذریم هر چند متجاوز از میان خودی ها باشد.

۲۰۱۶-۱۱-۰۷_۱۴-۵۴-۳۴

البته موضوع تجاوز در میان تمام شبکه های ضد انقلاب فارسی زبان از بی بی سی گرفته تا من و تو وجود دارد فقط کافیست با چند کلیک  در اینترنت سیلی از مطالب و اسناد تجاوز در این شبکه ها برایتان نمایش داده شود.

البته به نظر می رسد این اقدام شبکه من و تو در نام بردن از کارمند صدای آمریکا در برابر اظهاران چند هفته پیش سردبیر صدای آمریکا در خصوص برنامه های شبکه من و تو بوده است.

چند هفته پیش محمد منظرپور سردبیر سابق منطقه‌ای بی‌بی‌سی فارسی در آمریکا و سرزمین‌های اشغالی فلسطین که با حمایت نایاک -سازمان ضدایرانی شورای ملی ایرانیان آمریکا که در حوزه براندازی نرم جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند- توانست به سردبیری شبکه صدای آمریکا برسد، در گفت‌وگو یی در این شبکه با اشاره به شباهت برنامه‌های شبکه «من و تو» و سیمای منافقین مخاطبان برنامه‌های این شبکه لندنی را افراد کم‌عقل و بی‌مایه‌ معرفی کرد.

انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme