https://telegram.me/empireoflies

حمله گاردین به حجاب زنان ایرانی

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزهادر فضای مجازی شاهد عملیات مشترک رسانه‌های بیگانه برای حمله به اصل “حجاب” با بهانه هایی چون حجاب اجباری ، گشت ارشاد و هم اینک پلیس نامحسوس امنیت اخلاقی هستیم و این رسانه ها از این طریق در پی فشار به دستگاه های اجرایی برای عقب نشینی از اقدامات فرهنگی خود برای مبارزه با حجابی هستند.

بر همین اساس روز نامه گاردین که وابستگی آشکاری به خاندان سلطنتی انگلستان دارد برای اینکه دشمنی خود با مسلمانان را بیشتر نمایان کند به اصل حجاب حمله ور شده و این اصل مترقی را مضحک جلوه داده است .

 نویسنده  مقاله‌ گاردین با عنوان «چرا بسیاری که از ایران آمده‌اند از حجاب نفرت دارند؟» در صفحه وبسایت گاردین، ضمن حمله به اصل حجاب و فرهنگ عفاف در زنان ایران، به بهانه طرح گشت نامحسوس امنیت اخلاقی، به بیان خاطراتی پرداخته که با واقعیت ها در ایران فاصله بسیاری دارد.گفتنی است، بر اساس ادعای گاردین، که در تیتر مقاله ذکر شده است، مخالفان حجاب در ایران بخشی از ایرانیانی هستند که از کشور مهاجرت کرده‌اند. این در حالی است که پوشش بخش قابل توجهی از ایرانیان مقیم خارج از کشور بر اساس فرهگ بومی و مذهبی می‌باشد.و همواره در بسیاری از رسانه های اجتماعی و تصویری ایرانیان را می بینیم که نه تنها به اصل حجاب پایبند هستند بلکه آن را عاملی برای مصونیت و امنیت در دنیای وحشی غرب می دانند.

نویسنده گاردین که خود از مهاجرین ایرانی است که موافق حجاب و عفت خانواده خود نبوده است،  اتفاقی را که در اوائل دهه هشتاد برای پدرش که روزی که خواهرش را از کلاس به خانه می برده را نقل کرده و می‌نویسد: «ماموران خودرو را متوقف کردند. یک مامور زن از آنها پرسید چه نسبتی باهم دارند؟ پدرم گفت: “دختر من است”، و خواهرم گفت: “پدر من است.” ماموران خواهان مدارکی شدند که این ادعا را ثابت کند!

۱۵۴۷۹۲۶_۴۶۵-۴۰۰x280

موج جدید مبارزه با حجاب، از دوران تثبیت نظام اسلامی آغاز می شود. دوره ای که در آن از جنگ و فرهنگ غنی آن خبری نیست و تمام توان ها به جمع آوری ثروت و سرمایه سالاری معطوف گشته است.

در این میان حداقل ۳ گروه (بیگانگان، ایرانیان خارج از کشور و روشفنکرنمایان داخلی) در صف واحد و البته با مطامع متنوع، جبهه جنگ فرهنگی علیه ارزش ها و نمادهای دینی از جمله حجاب را تشکیل می دهند . شگفت آور این که بیگانگان و خارج نشینان، حتی اهداف خود را پنهان نمی کنند و می کوشند روشنفکرنمایان داخلی را نیز متوجه مسیری که باید بپیمایند بکنند.

حسن شریعتمداری از نویسندگان کیهان لندن در این زمینه می گوید:«اگر سیاست مهار مضاعف دولت کلینتون نتواند ایران انقلابی را به زانو درآورد شاید برنامه های رقص و آواز MTY و شبکه تلویزیونی ماهواره ای آمریکا به این کار موفق شود…» 

aussie-hijab (1)

دیوید کیو مامور سازمان سیا می گوید: «مهم ترین حرکت در جهت براندازی جمهوری اسلامی، تغییر فرهنگ جامعه فعلی ایران است و ما مصمم به آن هستیم.» میشل هوئلبک نویسنده فرانسوی می گوید: «ما از طریق زور نمی توانیم تندروی دینی را متوقف کنیم، بنابراین بهتر است مسلمانان را فاسد کنیم. نبرد علیه افراط گرایی اسلامی با کشتن مسلمانان میسر نیست و تنها می توان با به فساد کشاندن آنان به پیروزی رسید. باید به جای بمب، دامن های کوتاه و تعدادی گوشواره فرو بریزیم، چون ضعف واقعی مسلمانان در همین جاست.» 

این سخنان تنها گوشه ای از مبارزات علنی دشمنان اسلام بر علیه فریضه حجاب است که روز به روز توپ خانه آنها بر علیه این فریضه سنگین تر می شود.

انتها ی پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme