https://telegram.me/empireoflies

حمله کاشناس BBC به فخرآور: او شیاد است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فعالیت‌های ماه‌های اخیر «امیرعباس فخرآور» و تعمیق ارتباطش با مقامات آمریکایی بخصوص از حزب جمهوری‌خواه، سبب شده تا برخی از عناصر اپوزیسیون به‌ویژه نزدیکان به حزب دموکرات آمریکا، به رفتارهای او واکنش نشان دهند.

این انتقادات بخصوص پس از آن افزایش یافت که در کنفرانس موسوم به «گذار به دموکراسی» که توسط «امیرعباس فخرآور» در یکی از سالن‌های اجاره‌ای کنگره آمریکا برگزار شد، تعداد بسیار کمی شرکت کردند و از آن تعداد هم غیر از افرادی به تعداد انگشت‌های دست، بقیه افراد عمدتاً غیرایرانی بودند. فخرآور در این همایش فرمایشی، چند ورق کاغذ که به گفته خودش قانون اساسی پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی است را منتشر کرد. او همچنین گفت که این چند ورق کاغذ را خودش با کپی‌برداری از قانون اساسی آمریکا، تدوین کرده است.

اقدامات فخرآور که از نزدیکان حزب جمهوری‌خواه آمریکا است، واکنش «آرش آرامش» کارشناس سیاسی و امنیتی رسانه‌های بیگانه و نزدیک به حزب دموکرات آمریکا را در پی داشت. آرامش در مصاحبه با «بی‌بی‌سی فارسی»، فقط از فخرآور نام نبرد، اما با ذکر ویژگی و رفتارها کاملا مشخص بود که منظورش چه کسی است. او در بخش از سخنانش گفت: “… در ایالات متحده یک سری افراد اپوزیسیون هستند که سالها در آمریکا زندگی می‌کنند و افراد شریفی هستند و هم ایران را می‌شناسند و هم آمریکا را، اما آنها افرادی نیستند که در صورت تغییر رژیم در ایران، وارد کشور بشوند. ولی یک عده‌ای هستند که می‌گردند و عکس می‌گیرند و خودشان را به‌عنوان گروه بزرگی از مردم ایران جا می‌اندازند و قانون‌گذار و سیاست‌مدارهای آمریکایی هم هیچ اطلاعی ندارند و روحشان خبر ندارد که این افراد ۵ طرفدار دارند و یا ۵۰۰ هزار …”

«آرش آرامش» در ادامه با شیاد و کلاه‌بردار معرفی کردن «امیرعباس فخرآور»، تصریح کرد: “… اگر اخبار را بررسی کنید، می‌بینید در ماه‌های اخیر یک عده‌ای هستند که دور گرفته‌اند به‌طور عجیب و خیلی بصورت شیادانه در رسانه‌ها هستند و از آن طرف، آنجور بروز می‌دهند که گویا رهبری گروهی از ایرانیان را در ایران بر عهده دارند و بسیار نزدیکند به فلان سناتور و نماینده مجلس و وزیر آمریکایی …”

منظور آرامش، تشکیلاتی موسوم به «کنگره ملی ایرانیان» است که در سالهای اخیر توسط فخرآور تشکیل شده و با لابی‌گری بسیار، مورد توجه برخی سناتورهای جمهوری‌خواه آمریکایی قرار گرفته و از این طریق توانسته پول‌های هنگفتی از مقامات آمریکایی بگیرد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فعالیت‌های ماه‌های اخیر «امیرعباس فخرآور» و تعمیق ارتباطش با مقامات آمریکایی بخصوص از حزب جمهوری‌خواه، سبب شده تا برخی از عناصر اپوزیسیون به‌ویژه نزدیکان به حزب دموکرات آمریکا، به رفتارهای او واکنش نشان دهند. این انتقادات بخصوص پس از آن افزایش یافت که در کنفرانس …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme