https://telegram.me/empireoflies

حمله کارشناس BBC به خبرنگار بی‌بی‌سی به خاطر یک توئیت+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهنوز بازی تیم‌های ملی ایران و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ آغاز نشده بود که شبکه‌های اجتماعی و حتی صفحه اینستاگرام برخی‌ از چهره‌های سرشناس پر شد از این پیغام که صفحه رسمی فلسطین از تیم مراکش و رقبای ایران در جام جهانی حمایت کرده است.

این جنجال سازی که متاسفانه حتی از سوی یکی از نمایندگان مجلس نیز همراهی شد، در حالی صورت گرفت که این افراد حتی به خود زحمت نداده و یکبار به آی‌دی(شناسه) صفحه مورد نظر مراجعه نکرده بودند تا متوجه شوند که صفحه ای که بسیاری از چهره ها که همیشه خواهان جدایی سیاست از ورزش بوده اند، بر اساس آن علیه فلسطین قضاوت کردند نه تنها صفحه فدراسیون فوتبال فلسطین نبود بلکه صفحه رسمی هیچ مقام فلسطینی نیست و آن طور که در بیو(بیوگرافی) صفحه نوشته شده است: این تنها صفحه یک دونده فلسطینی است.

جالب تر اینکه این صفحه از تیم ملی ایران هم حمایت کرده بود و نوشته بود: «همانگونه که بسیاری از تماشاگران فوتبال در فلسطین از مغرب حمایت می‌کنند ایران هم در فلسطین هواداران زیادی دارد.»

این اتفاق مورد توجه خبرنگار بی بی سی هم قرار گرفته و آش آنقدر شور شده بود که نفیسه کوهنورد هم به انتقاد از جنجال سازان پرداخت اما این انتقاد به مذاق مهدی رستم پور، کارشناس ورزشی شبکه های ماهواره ای از جمله بی بی سی خوش نیامد.

عکس/ توئیت کوهنورد

رستم پور که همواره ایران را متهم به سیاسی کردن ورزش می کند، با انتشار یک فایل صوتی، ضمن حمله به کوهنورد و زیر سوال بردن صلاحیت وی درباره اظهارنظر در این زمینه، مدعی شد حمایت این ورزشکار فلسطینی از تیم ملی ایران به خاطر هجمه ایرانی ها به صفحه وی بوده است اما نگفت که هجمه کامنتی کاربران ایرانی چرا باید ورزشکار فلسطینی را مجبور به حمایت از ایران کند نه حمله به  ایران!

البته رستم پور به این بهانه از هم علیه ایران تاخته و خودداری روزشکاران ایران از مسابقه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین را زیر سوال برد.

دانلود

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

هنوز بازی تیم‌های ملی ایران و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ آغاز نشده بود که شبکه‌های اجتماعی و حتی صفحه اینستاگرام برخی‌ از چهره‌های سرشناس پر شد از این پیغام که صفحه رسمی فلسطین از تیم مراکش و رقبای ایران در جام جهانی حمایت کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme