https://telegram.me/empireoflies

حمله هکری به حساب‌های کاربری حامی داعش در توییتر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک هکر وابسته به گروه هکری Anonymous یا ناشناس به سراغ حساب های کاربری وابسته به داعش در توییتر رفته و آنها را با انبوهی از مطالب و تصاویر جایگزین بمباران کرده است.

این هکر در واکنش به حمله مسلحانه هفته قبل به یک باشگاه شبانه متعلق به همجنسگرایان در آمریکا عکس ها و نوشته هایی در حمایت از همجنسگرایان را در حساب‌های توییتر وابسته به داعش گنجانده است.این هکر با نام مستعار WauchulaGhost می گوید تلاش دارد کنترل حساب های کاربری مدافع داعش را در توییتر در دست بگیرد. ادعا شده که عامل حملات انتحاری به باشگاه همجنسگرایان در اورلاندو آمریکا پیوندهایی با داعش داشته است.

این هکر که هویت خود را افشا نکرده در یک مصاحبه ایمیلی به ان بی سی نیوز گفته است: این حملات به خانه خیلی نزدیک شده و مدیران شبکه های اجتماعی برای دورنگهداشتن این ویروس از اینترنت خیلی تلاش نمی کنند. هدف از این کار این بود که همه بدانند افرادی وجود دارند که به پا می خیزند و از افرادی که قادر به دفاع از خود نیستند دفاع می کنند.

توییتر سال گذشته و پس از انتقادهای شدید حدود ۱۲۵ هزار حساب کاربری حامی داعش را معلق کرد. اما منتقدان می گویند سرعت رشد این حساب ها در شبکه اجتماعی یاد شده بسیار سریع تر است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

یک هکر وابسته به گروه هکری Anonymous یا ناشناس به سراغ حساب های کاربری وابسته به داعش در توییتر رفته و آنها را با انبوهی از مطالب و تصاویر جایگزین بمباران کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme