https://telegram.me/empireoflies

حمله هکری شدید و سیستماتیک علیه پایگاه‌های اسرائیلی

به گزارش «امپراتوری دروغ»، پایگاه صهیونیستی دبکا در گزارشی اعلام کرد که از ۲ روز پیش (پنجشنبه ۱۱ سپتامبر) سیستم‌های رایانه‌ای مهم و امنیتی رژیم صهیونیستی از سوی هکرها به صورت خطرناک مورد هجوم قرار گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش حمله هکرها بر زمینه‌های اطلاعاتی، رسانه‌ای، انرژی و بهداشت متمرکز بوده است و سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در این زمینه‌ها قربانی این حمله بوده‌اند اما رژیم صهیونیستی اجازه فاش شدن نام این سازمان‌ها و درز اطلاعات بیشتر در این زمینه را نداده است.

دبکا در ادامه فزود که هکرها برای عملیات خرابکارانه خود از هیچ تکنولوژی جدیدی استفاده نکرده‌اند بلکه با همان روش‌های قدیمی موفق به این کار شده‌اند به این صورت که ایمیل‌هایی برای هزاران اسرائیلی که از پیش لیست آنها را آماده‌کرده بودند فرستاده‌اند، در این ایمیل‌ها لینک‌هایی با عنوان تصاویر غیر اخلاقی شخصیتهایی مشهور نیز گنجانده شده بوده و افرد مورد نظر به محض کلیک بر روی لینک ارسال شده، ویروس را به رایانه خود وارد کرده‌اند و به این وسیله به هکرها اجازه ورود به اطلاعات خود را داده‌اند.

بر اساس گزارش مزبور این حمله هکری به وسیله گروهی به نام «opisrael» انجام شده است و دستگاههای امنیتی رژیم صهیونیستی تا کنون بر این رسوایی الکترونیکی سرپوش گذاشته‌اند.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme