https://telegram.me/empireoflies

حمله همایون به مدیر تلویزیون «اندیشه»: دُرمانی دروغگو است!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه درگیری و اختلاف بین عناصر سلطنت‌طلب، «شهرام همایون» مدیر و مجری شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک»، یکی دیگر از مدیران تلویزیون‌های لس‌انجلسی یعنی «نادر دُرمانی» مدیر شبکه «اندیشه» را هدف قرار داد و علیه او دست به افشاگری کرد.

همایون که در روزهای گذشته در معرض افشاگری‌های «مهدی آقازمانی» مشاور «ربع پهلوی» و از مجریان تلویزیون «اندیشه» قرار گرفته بود، در یکی از ویژه برنامه‌های تلویزیونش با حضور «عباس پهلوان» و «پرویز قاضی میرسعید»، حملات تندی علیه مدیر تلویزیون «اندیشه» انجام داد و گفت: “.. چرای باید یک تلویزیونی که علیه جمهوری‌اسلامی است و مدیرش فردی تاجر و شناخته شده‌ای در کانادا می‌باشد، کسی این نام (دُرمانی) را در کانادا نمی‌شناسد. در حالی که ایشان دوازده سال است که صاحب تلویزیون سیاسی است، تاکنون پیام سیاسی علیه جمهوری‌اسلامی داده، اما تصویرش پخش نشده است! …”

مدیر تلویزیون «کانال یک» با اشاره به ارتباط دُرمانی و با «ربع پهلوی» تصریح کرد: “… از چند سال پیش ایشان بخشی از تلویزیون «اندیشه» را اختصاص می‌دهند به شاهزاده «رضا پهلوی» به نام «افق ایران». اینکه بیاییم فردی مانند شاهزاده را محدود کنیم در حد صاحب یک برنامه تلویزیونی و پایین بیاوریمش، این کار بدی بود و مجری برنامه‌اش (مهدی آقازمانی) هم سواد کافی نداشت برای کارش. بیانیه‌ای از قول شاهزاده در این تلویزیون (افق ایران) پخش می‌شود که این تلویزیون تنها رسانه مورد تایید ایشان است. این را خدمت به شاهزاده نمی‌دانستم و فکر می‌کنم دستانی هستند که می‌کوشند همه رسانه‌های اپوزیسیون را مقابل شاهزاده قرار دهد …”

«شهرام همایون» علناً «نادر دُرمانی» مدیر تلویزیون «اندیشه» و از نزدیکان «ربع پهلوی» را فردی دروغگو و عامل حکومت ایران می‌نامد و می‌افزاید: “… در موضوع اخراج آقای فرامرز فروزنده که جزء بانیان تلویزیون «اندیشه» بود هم آقای دُرمانی رفتار عجیبی کرد. ایشان به‌طور عجیبی فروزنده را اخراج و پرویز کاردان را بر سر کار آوردند. موضوع این بود که فروزنده یک بار برنامه‌ای می‌گذارند و در آن سخنان و سوالات تندی علیه شاهزاده مطرح می‌کنند. فروزنده وقتی برنامه را اجرا می‌کنند، در حال بازگشت به خانه به من زنگ زد و گفت، پس از اجرای این برنامه دُرمانی به من تلفن کرد و گفت، اگر شاهزاده مخالف نباشد، شما میتوانی برگردی … پس از اخراج فروزنده، معلوم شد که منظورش این بود که شاهزاده مخالفت دارد …”

همایون که در روزهای اخیر تحت فشار اطرافیان «ربع پهلوی» است، ضمن حمایت از ربع، برخلاف گذشته که فرزند شاه مخلوع را دروغگو می‌دانست، دُرمانی را دروغگو خطاب کرد و گفت: “… احتمالا درمانی دروغ گفته است و میخواهد شاهزاده را خراب کند. باید روشن شود که شاهزاده این حرف را زد یا آقای درمانی دروغ گفته است … چند هفته پیش هم «مسعود صدر» در یکی از برنامه‌هایش آقای فخرآور را می‌آورد و فخرآور میگوید که مدیر اندیشه با او گفته که فرح از تلویزیون‌ها خواست که کتابش تبلیغ نشود و با این کار سوژه جدید دست جمهوری‌اسلامی داد … آقای دُرمانی یک بار شاهزاده (ربع پهلوی) را تخریب می‌کند و یک بار شهبانو (فرح دیبا) را … حالا هرچقدر آقای دُرمانی به واسطه مجری‌اش (آقازمانی) به من فحش دهد، اما نمی‌تواند فرار کند …”

همایون در پایان، خبر از امضای طوماری توسط او و برخی از عوامل شبکه «کانال یک» و دیگر همفکرانش داد که در آن سوالاتی از دُرمانی مطرح شده است. در این طومار از «نادر دُرمانی» خواسته شده از مخفی کاری دست بردارد و تصویر خود را به‌طور رسمی نشان دهد. همچنین از دُرمانی خواسته شده تا درباره موضوع اخراج فروزنده و ادعایش درباره سخنان فرح در موضوع بایکوت کتاب فخرآور، شفاف‌سازی نماید.

با وجود افشاگری همایون علیه دُرمانی، اما به‌نظر می‌رسد که این سخنان تاثیری در رفتار «ربع پهلوی» نسبت به مدیر تلویزیون «اندیشه» ندارد و امشب (۸ شهریور ۹۶) قرار است تا ربع در یکی از برنامه‌های این تلویزیون حاضر شود و احتمالا به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم علیه همایون و دیگر منتقدانش و در حمایت از شبکه اندیشه سخن بگوید.

انتهای متن/

در ادامه درگیری و اختلاف بین عناصر سلطنت‌طلب، «شهرام همایون» مدیر و مجری شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک»، یکی دیگر از مدیران تلویزیون‌های لس‌انجلسی یعنی «نادر دُرمانی» مدیر شبکه «اندیشه» را هدف قرار داد و علیه او دست به افشاگری کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme