https://telegram.me/empireoflies

حمله نظامی به ایران؛ فانتزی مجریان بی بی سی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرعنا رحیم پور، مجری شبکه دولتی بی بی سی در توئیتی به زبان انگلیسی به نقل یکی از نزدیکانش، حمله نظامی به ایران را ستود: “آن لحظه‌ای که یک عزیزانت در ایران می گوید: جنگاز این بدبختی بهتر است … آن لحظه زبانت بند می آید و از ترس میلرزید که چه چیزی ممکن است پیش بیاید.”

 

 انتشار این اظهار نظر به زبان انگلیسی محل تامل است، در واقع چنین محتوایی در جامعه مخاطب فارسی زبان به اتفاق مورد پسند قرار نمی گیرد.آیا هدف این مجری،آمادگی ذهنی جامعه انگلیسی زبان و توجیه حمله امریکا به ایران به این دلیل که “یک ایرانی هم آرزوی حمله به کشورش را دارد”، بوده است؟!

در پی جنگ روانی آمریکا علیه ایرانیان با چاشنی خطر جنگ، مجریان بی بی سی هم به میدان آمده و تمام تلاش خود را برای داغ کردن سناریوی جدید ترامپ علیه ایران به کار گرفت اند.

پیش از این هم “ستار سعیدی”دیگر مجری بی بی سی، درتوییتی حضور بمب افکن های آمریکایی را در خلیج فارس نجات بخش توصیف کرده بود و ادعا کرده بود که همین جنکنده ها کار رژیم طالبان را یکسره کرده است!
همان طالبانی که امروز آمریکا برای مذاکره با انها التماس می کند و هنوز خاک افغانستان را در اشغال دارد.

 


 

این در حالی است که برخی از کارشناسان و صاحبنظران، تهدیدهای اخیر دولت ترامپ را صرفا جنگ روانی علیه ایران می دانند و نه مقدمه جنگ؛ به خصوص که اعزام ناوهای عظیم هواپیمابر، بیش از آنکه به ایران ضرر برسانند، ضمن صرف هزینه های گزاف، هدف مناسبی را برای ضربه زدن به آمریکا برای نظامیان ایران مهیا می کند.

گذشته از این، جنگ با ایران، به بسته شدن تنگه هرمز منجر خواهد شد؛ موضوعی که نه تنها آمریکا بلکه اکثر کشورهای جهان تلاش می کنند مانع آن شوند چرا که با این اتفاق و افزایش سرسام آور قیمت سوخت، دنیا با بحران اقتصادی بزرگی مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme