https://telegram.me/empireoflies

حمله ناکام به رامبد جوان و مهران مدیری بخاطر دورهمی و خندوانه+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند سالی است شبکه نسیم توانسته با تولید برنامه های مناسبی چون دورهمی و خندوانه و اجرا‌های موفق رامبد جوان و مهران مدیری، بسترساز نشاط و سرگرمی میان ایرانیان شده و لحظات خوشی را برای خانواده‌ها به ارمغان آورده است.

مدیری و جوان اما در کنار تمام حواشی پیش آمده برایشان، بخوبی از عهده تامین خوراک خوب ذهنی برای مخاطبان برآمده اند.

این دو هدفمندانه و با گردآوردن مردم از گروه ها، اصناف و اقشار مختلف و قومیت ها گاه وفاقی به وسعت ایران ساخته اند.

این دو برنامه بطور ثابت در سلسله برنامه های خود بخوبی از عهده رسالت امیدبخشی برآمده و مردم را پس از یک روز شلوغ کاری در ساعات پایانی شب شاد کند. همین موضوع است که مذاق برخی ها را تلخ کرده است.

باشگاه خبرنگاران با توجه به موفقیت این دو چهره هنری کشور نوشت: برخی که ظاهرا نمی‌توانند تحمل کنند برنامه‌ای در رسانه ملی بتواند اقبال عمومی را به سمت خود جلب کند و با نگاه به منافع مردم به تولید برنامه بپردازد. یکی از این گروه‌ها، رسانه‌های ضد انقلاب هستند که ظاهرا از رامبد جوان و برنامه خندوانه زیاد خوششان نمی‌آید..، چون او و برنامه اش بدون اینکه بخواهد وارد بازی‌های سیاسی شود صرفا دغدغه اش ساعات خوش مردم بوده و بس.

ابتدا گفتند خواهر این مجری در یکی از سمت‌های دولتی مشغول به فعالیت است که بدون استناد به ادله محکمی در این موضوع ناموفق بودند. سپس انگشت اتهام را بر سرمایه گذاران (اسپانسر‌های مالی) «خندوانه» نشانه گرفته‌اند و مدعی شدند که رامبد جوان برای سرمایه گذاری با ارگان‌های حکومتی از جمله شهرداری و سپاه پاسداران اسلامی همکاری دارد تا به نوعی او را سیاسی نشان داده و اینکه حرف‌های معاندان را نمی‌زند، توجیه کرده باشند.

هر چند رامبد جوان از همان فصل اول برنامه خندوانه تا به امروز، در بخش‌های مختلف به وضوح تبلیغ حامیان مالی خود را کرده و هرشب از سرمایه گذاران خود مانند اپراتور‌های تلفن همراه و سامانه‌های بانکی نام برده است، اما حتی اگر بخواهیم حرف این معاندین را درست فرض کنیم، چه اشکالی دارد برخی دستگاه‌هایی که بودجه فرهنگی دارند پشت رامبد جوان یا «خندوانه» بایستند و به نوعی از لحظات شاد مردم حمایت کنند؟

در پروژه‌ای جدید علیه «خندوانه» هم اخیرا معاندین به سراغ سوژه جدیدی رفته‌اند و گفته‌اند رامبد جوان از عموی خود برای تامین سرمایه برنامه استفاده کرده. شخصی به نام ناصر جوان تبریزی که ادعا می‌کنند یکی از اعضای قدیمی سپاه پاسداران است و با درجه سرهنگ بازنشسته شده و هم اکنون در مناطق سوریه و عراق به صورت نامحسوس مسئولیت فرماندهی را بر عهده دارد. البته این موضوع هم بی پاسخ نمانده و رامبد جوان در یکی از پست‌های خود درباره آن توضیح داده است.

به نظر می‌رسد ناراحتی‌های معاندین از خوشی‌های مردم حالا حالا برای رامبد جوان و امثال رامبد جوان شایعه ساز باشد.

مهران مدیری به سهم خود با چنین رفتارهای بیمارگونه ای مواجه بوده است. وقتی مهران مدیری در روزی که خندوانه رفته بود، به انتقاد از ترامپ پرداخت، آمدنیوز با محبوب خواندن ترامپ نزد مردم ایران به وی حمله کرد.

 

انتهای متن/

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند سالی است شبکه نسیم توانسته با تولید برنامه های مناسبی چون دورهمی و خندوانه و اجرا‌های موفق رامبد جوان و مهران مدیری، بسترساز نشاط و سرگرمی میان ایرانیان شده و لحظات خوشی را برای خانواده‌ها به ارمغان آورده است. مدیری و جوان اما در کنار تمام …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. تا بوده همین حسودها بودند و بودند…
    خدا کنه ایرانی بلکه منطقه‌ی خاورمیانه‌ی شادتر از همیشه به کوری اسرائیل و آمریکا داشته باشیم. ان شاءالله اون روز دور نیست.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme