https://telegram.me/empireoflies

حمله فمینیستی به خندوانه!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که برنامه موفق «خندوانه» با هجمه شدید رسانه‌ها و گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب قرار گرفته، این‌بار گروه‌های فمینیستی نیز به جمع مخالفان این برنامه پیوسته و عوامل خندوانه به‌ویژه «رامبد جوان» را زیر فشارهای خود قرار می‌دهند.

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و گروه‌های اپوزیسیون که از موفقیت برنامه «خندوانه» و کاهش مخاطبین شبکه‌های ماهواره‌ای در زمان پخش این برنامه ناراحت هستند، این‌بار برنامه‌ای با حضور فرماندارِ زنِ شهرستان قصرقند استان سیستان و بلوچستان را دست‌مایه حمله دوباره به خندوانه قرار داده‌اند و ادعا کردند «رامبد جوان» مجری این برنامه، مهمان زنِ برنامه را تحقیر و به او توهین کرده است!

گروه‌های اپوزیسیون بخصوص فمینیست‌ها، به‌سبب اینکه «رامبد جوان» در برنامه خندوانه، وظایف مادری را مهمتر از وظایف کاری دانسته و از مهمان برنامه درباره آشپزی پرسیده، او را شایسته بدترین توهین‌ها دانستند و وی را “ضد زن” نامیدند!

گروه‌های فمینیست تاکید کردند که زنان باید مانند مردان در تمام عرصه‌ها بدون رعایت هیچ قید و بندی حضور داشته باشند، و حتی برخی گونه‌های تندروتر فمینیست‌ها معتقدند که باید مردها را از فعالیت‌های اجتماعی حذف و زنان را جایگزین آنها کرد.

در هفته‌های اخیر برخلاف رضایت مردم ایران از برنامه خندوانه، بسیاری از رسانه‌های بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو» و … ، و بسیاری از عناصر وابسته به غرب مانند «مسیح علی‌نژاد»، «شهرام همایون»، «سالومه سیدنیا» و … به‌طور جداگانه اما هماهنگ و یک‌صدا به برنامه خندوانه حمله کردند و این برنامه را هم‌راستا با اهداف جمهوری‌اسلامی دانستند.

«مهرانگیز کار» یکی از کاسبان حقوق‌بشری فراری نیز با حمله به برنامه خندوانه گفت: “برنامه‌هاشان وقیحانه شده به بهانه خنده. ولی زنانشان هم پا به پا حریف شده‌اند و از عهده برمی ایند. آینده مال فمینیسم انفجاری است …

انتهای پیام/

در روزهایی که برنامه موفق «خندوانه» با هجمه شدید رسانه‌ها و گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب قرار گرفته، این‌بار گروه‌های فمینیستی نیز به جمع مخالفان این برنامه پیوسته و عوامل خندوانه به‌ویژه «رامبد جوان» را زیر فشارهای خود قرار می‌دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.43 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آقای رامبد جوان و تهیه کنندگان خندوانه موفق باشند انشالله

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme