https://telegram.me/empireoflies

حمله فرشگردی‌ها به «فیروز نادری»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه درگیری بین عناصر اپوزیسیون، این بار یکی از اعضای گروهک تازه تاسیس فرشگرد به «فیروز نادری» محقق سابق ناسا و یکی از عناصر اپوزیسیون حمله کرد.

«کاوه مهر» یکی از عناصر سلطنت‌طلب و اعضای گروهک تازه تاسیس فرشگرد است که زیر نظر «ربع پهلوی» فعالیت می‌کند. وی چند روز پیش با حمله به «فیروز نادری» درباره ارتباط او با نایاک (شورای ملی ایرانیان آمریکا) پرسید: “جناب فیروز نادری باید ارتباط کنونی خود را با نایاک پاسخ دهد! ارتباط خود را با خیلی از پرسش‌ها پاسخ دهد! وگرنه آنچه به نام ارزش‌های به اصطلاح مدرن به زبان می‌آورند را من در دور افتاده‌ترین نقاط ایران از زبان زنان و مردان ایران شنیده‌ام! نیازی به تکرار از سوی ایشان و امثال ایشان نیست!”

«نایاک» که مخفف شورای ملی ایرانیان آمریکا (National Iranian-American Council) یک سازمان غیردولتی می‌باشد که به گفته روسایش در جهت حمایت از حقوق سیاسی ایرانیان آمریکا در چارچوب قوانین در آمریکا تشکیل شده، اما عناصر اپوزیسیون نزدیک به حزب جمهوری‌خواه ایران، این سازمان را دست‌ساخته حکومت ایران دانسته و از این طریق می‌کوشند به عناصر اپوزیسیون نزدیک به سازمان مذکور و دموکرات‌های آمریکایی فشار بیاورند و آنها را از عرصه سیاسی خارج کنند.

اما «فیروز نادری» که در ماه‌های اخیر زیر فشار عناصر اپوزیسیونِ نزدیک به جمهوری‌خواهان است، در پاسخ به حملات اخیر به خود در صفحه توییترش نوشت: “گوش شنوا نیست ‌اگر نه بارها جواب داده شده. این آقا اگر صادق بود برای حرفش مدرک رو میکرد. پس نظرش برای من بی‌اهمیت هست.”

البته در هفته‌های اخیر انتقادات بسیاری نسبت به گروهک تازه تاسیس فرشگرد انجام می‌شود و مخالفان آن که این گروه را برای تمسخر «فرش گرد» نامیده‌اند، معتقدند که این گروهک احتمالا دست ساخت حکومت ایران است، زیرا به‌جای اتحاد بین گروه‌های اپوزیسیون هر روز به اتهام‌زنی و اختلاف‌افکنی بین عناصر و گروه‌های اپوزیسیون دست می‌زند.

همان‌طور که می‌بینید، شکاف و بی‌اعتمادی در بین عناصر و گروه‌های مخالف حکومت ایران موج می‌زند و تقریبا کسی نیست که حداقل چند بار توسط مخالفان و رقبای سیاسی‌اش به ارتباط به حکومت ایران متهم نشود.

در ادامه درگیری بین عناصر اپوزیسیون، این بار یکی از اعضای گروهک تازه تاسیس فرشگرد به «فیروز نادری» محقق سابق ناسا و یکی از عناصر اپوزیسیون حمله کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.95 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme