https://telegram.me/empireoflies

حمله علی نژاد به استاد سینمای ایران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از مسائلی که در سال های اخیر بارها از طرف برخی رسانه ها و معاندین انقلاب بر آن تاکید می شود تک خوانی زنان در میان مردان است که البته با برخی از اظهار نظر ها از طرف برخی از مسئولان فرهنگی دولتی حاشیه های بسیار زیادی را در سال های اخیر به بار آورده است .از طرفی رسانه های بیگانه فارسی زبان نیز با دعوت از برخی از این خوانندگان که به زعم خود به دلیل محدودیت از کشور خارج شده اند ،در برنامه های خود قصد دارند این گونه اقدامات خلاف عرف و اخلاق را در جامعه دامن بزنند در صورتی که اساسا این گونه مسائل هیچ گاه دغدغه زنان جامعه ما نبوده است .

اخیرا در برنامه گفتگو محوری که در این ایام از شبکه سوم سیما با مجری گری رضا رشید پور پخش می شود استاد مشایخی از بازیگران به نام ایران حضور داشتند که در مقابل سوالی که مجری برنامه از ایشان در خصوص علاقه به موسیقی در خانواده ایشان می پرسند وی می گوید که همسر بنده صدای بسیار خوبی داشتند ولی بنده به دلیل تعصب دینی اجازه نمی دادم که ایشان خوانندگی کنند و بلافاصله مجری برنامه نیز این تعصب وی را تحسین نموده و بر آن صحه گذاشته است.

پس از این گفتگو بسیاری از روشنفکر نما ها در فضای مجازی دست به قلم شدند و این رفتار بازیگر شهیر سینما و تلویزیون ایران را تقبیح کردند که از شما چنین توقعی نمی رفت و وی را به باد فحش و ناسزا گرفته اند.

مشایخی

در صدر همه این فواحش دنیای مجازی سمبل بی حیایی زنان خارج نشین یعنی مسیح علی نژاد از سخنان این بازیگر نامی سینمای ایران به خشم آمده و از وی خواسته که همین الان باید از تمامی زنان ایرانی عذر خواهی کند!!!

وی در صفحه فیس بوک خود با حمله به مجری برنامه و استاد مشایخی ایسان را به دلیل داشتن تعصب های این چنینی لایق شرم دانسته و در این خصوص نوشته:”آقای رشید پور! شما به عنوان یک مجری شناخته شده ایرانی که کارهای خوب هم در کارنامه تان کم نیست، اینبار کاش بدون تعصب از زنان ایران عذرخواهی کنید. از تک تک زنانی که به خاطر همین تعصبات تلخَ تاریخی از آواز خواندن منع شده اند، این تعصب ها زنده باد ندارد، شرم دارد. جمشید مشایخی عزیز هم که روزی می خواست برای عذرخواهی از مسی راهی ایتالیا شود، بی شک با تو همراه می شد اگر از او می خواستی که حتی او هم از همسر خودش و زنان کشور خودش به خاطر این تعصبات عذرخواهی کند.”

وی توضیح نداده که چرا این افراد باید از این کارها شرمگین باشند .آیا پایبندی به ارزش های دینی توسط بازیگر نام آشنای سینمای ایران که احتمالا با موافقت همسر ایشان نیز همراه بوده باید لازمه اش شرمندگی باشد اگر این گونه است پس افرادی مثل علی نژاد که خود اذعان می کنند که به اصول من درآوردی خود که آزادی را برهنگی معنا می کنند همواره پایبند هستند و تعصب نیز به آن اصول دارند باید بیشتر شرمنده باشند زیرا با این تعصبات هم خانواده خود را شرمنده مردم ایران نموده اند و هم طمع دشمنان ایران را نسبت به ملت ایران افزایش داده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. خدا همه را به راه راست هدایت فرماید آمین
    آقا زودتر تشریف بیاورید و همه ی ما را نجات دهید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme