https://telegram.me/empireoflies

حمله عضو سابق ساواک به مواضع ضدانقلاب در خصوص یمن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ۶ فروردین امسال تجاوز عربستان به مردم یمن سه ساله شد تجاوزی که صدای حامیان غربی عربستان را نیز درآورده و سازمان عفو بین الملل آن را وحشیانه ترین حملات بعد از جنگ دوم جهانی قلمداد کرده .

در این میان سیاست های رسانه های بیگانه غربی در منعکس نمودن واقعیات این حملات بسیار مزورانه تر از حمایت های علنی این کشور ها از ائتلاف عربی در حمله به مردم یمن است . تا جایی که این رسانه ها از انعکاس کشتار های عربستان و حامیانشان تنها به اشاراتی محدود از این جنگ اکتفا نمودند و گاها کشتار های حملات هوایی عربستان را به نام شیعیان این کشور تمام می کردند.

در حال حاضر هیچ کس نمی تواند قدرت رسانه ها را در آماده سازی افکار عمومی برای شروع اقدامات نظامی بر علیه کشور های هدف را انکار نماید.بی بی سی و شبکه های متعلق به آن در سال های اخیر برنامه ریزی های گسترده ای را برای جنگ روانی در هنگام عملیات های نظامی تدارک دیده اند.

این شبکه ها حملات بی سابقه و وحشیانه عربستان و متحدانش را به یمن کاملا سانسور کرده اند ولی در چند روز اخیر که یمنی ها چند موشک بالستیک به عربستان شلیک کرده اند صدایشان در آسمان پیچیده است که چرا باید یمنی ها به عربستان موشک بزنندو احتمالا این موشک ها را زا یاران دریافت کرده اند.

البته مقامات ایرانی همواره این ادعا ها را تکذیب می کنند ولی از طرفی صدای برخی از اپوزیسیون مزدور هم درآمده و جمهوری اسلامی را به حمایت از تروریزم متهم می کنند و ایران را کشوری جنگ طلب معرفی می کنند.

در این بین نکته جالب اختلافی است که میان اپوزیسیون بر سر حمایت از یمن وجود دارد چرا که برخی از سلطنت طلب ها از حمایت های ایران از دولت و ارتش یمن حمایت می کنند و در مقابل طیف دیگر اپوزیسیون که مدام ایران را به دلیل حمایت از دولت های مظلوم منطقه تخطئه می کنند را خودفروش و وطن فروش می نامند.

از جمله یان اظهارات می توان به گفته هیا فرامرز دادرس از وابستگان به رژیم پهلوی نام برد که در فیس بوک خود در خصوص مواضع اپوزیسیون نوشته:”سه سال است که عربستان و شرکای جنایتکارش روزانه صد ها تن بمب بر سر مردم یمن فرو می ریزند و یمن را ویران کرده اند. صدای قمپوزیسیون شنیده نمی شود، ولی سال یکبار یمنی ها دو تا موشک شکسته بسته ! بسوی سعودی ها شلیک می کنند صدای واویلای قمپوزیسیون ایران ازهر سو شنیده می شود.
فراموش نکنیم این همان قمپوزیسیون آریایی تبار ، کورش مسلک است که فریاد می زند؛ ما آریایی هستیم، عرب نمی پرستیم. صدای موشک که در ریاض شنیده می شود قمپوزیسیون به لیسیدن سعودی ها مشغول می شود.
از قدیم گفتند؛ پول بده سر سبیل شاه نقاره بزن. سعودی پول می دهد.
حالا حکایت خود فروشان ضد بشر است که سعودی را به یمنی ترجیح می دهند. ثروتمند را بر فقیر و محتاج ارجح می دانند.”

لازم به ذکر است که وی سابقا افشاگری هایی هم در خصوص شبکه سلطنتی من وتو هم داشته و بارها این شبکه را به دلیل وابسته بودن به بازماندگان رژیم پهلوی مورد نکوهش قرار داده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme