https://telegram.me/empireoflies

حمله عضو جبهه ملی به «حسن شریعتمداری»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از اعلام موجودیت گروهی جدید در بین اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی موسوم به «شورای مدیریت گذار» به مدیریت «حسن شریعتمداری» اپوزیسیون تجزیه‌طلب مقیم اروپا، واکنش‌های زیادی به این گروه تازه تاسیس شده و بسیاری از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون نسبت به آن موضع گرفته و اکثریت سخنان و رفتارهای ضدملی و تجزیه‌طلبان این گروهک را زیرسوال برده‌اند. به اعتقاد حتی بسیاری از مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی، علاوه بر اینکه تشکیل گروه‌های مختلف نشانه وجود اختلاف عمیق در بین گروه‌های مختلف مخالف حکومت ایران است، بخصوص اینکه اعضای گروهک «شورای مدیریت گذار» عمدتا دارای سوابق ضدملی و تجزیه‌طلبانه هستند. در این میان، نکته قابل تامل این است که «ربع پهلوی» جز معدود افرادی است که از این گروهک تازه تاسیس حمایت کرده است.

در میان انتقادات به «حسن شریعتمداری» و گروه تازه تاسیسش که دارای افراد بدنامی مانند «علیرضا نوری‌زاده»، «رکسانا گنجی»، «محسن سازگارا»، «عبدالله مهتدی» و … است، «کوروش زعیم» از سران گروهک موسوم به «جبهه ملی» نیز یکی از افرادی بود که با انتشار بیانیه‌ای به گروهک تازه تاسیس «شورای مدیریت گذار» حمله کرد.

زعیم در بیانیه خود در خصوص تشکیل گروه مذکور نوشت: “… فدرالیسم و آموزش «به» زبان مادری. البته شما با طرح ما درباره کارگروه انتخابات مجلس موسسان و تدوین قانون اساسی جدید موافقت کرده بودید، و اینکه دو مجلس شورای ملی و مجلس مهستان (مانند سنای امریکا) پیشنهاد کرده بودیم … فدرالیسمی که شما پیشنهاد میکنید که اکثریت نزدیک به اتفاق ملت ایران با آن مخالف هستند، تعریفهای متفاوت و سرچشمه های متفاوتی در کشورهای فدرال مختلف جهان دارد؛ و تا دقیق تعریف نشود و با شرایط ایران که یک کشور یکپارچه کهنسال است وفق ندهد معنای اجرایی نخواهد داشت. چرا اصرار دارید بخش عمده کنشگران سیاسی ایران را علیه خود بشورانید؟ کسی مخالف با آموزش زبانهای مادری و هیچ زبان دیگری در کشور نیست، حتی به کودکان. ولی اگر زبان آموزشی با زبان ملی متفاوت باشد، این شبهه بوجود میاید که دورنمایی برای جدایی وجود دارد. چرا برای سفر در کشور خودم باید مترجم همراهم باشد؟ در ایران بیش از چهارصد زبان مادری وجود دارد! آیا در آلمان بجز زبان آلمانی بعنوان زبان ملی به کودکان، حتی به مهاجران زبان دیگری آموزش میدهند؟ از مهاجران ترک در آلمان بپرسید در دبستانها به چه زبان اصلی آموزش می‌بینند؟ و کشورهای دیگر: بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، امریکا، روسیه و غیره … چرا با این تعصبات غیرضروری کسانی را که به شما احترام میگذارند و ایمان دارند علیه خود می‌شورانید؟ کاش فقط به تغییر نظام حاکم بر ایران می‌پرداختید و اینکه باور به آزادی حزبها و مذهبها و رسانه‌ها دارید و تابع رای مردم در هر زمینه هستید.”

همان‌طور که «کوروش زعیم» گفت، سخنان و رفتارهای شریعتمداری و همفکران تجزیه‌طلبش، مقدمه‌ای برای افزایش شکافهای قومی و تجزیه‌ ایران و به قول «شهرام همایون» از این طریق بدست آوردن دلارهای حکومت سعودی است.

 

انتهای متن/

پس از اعلام موجودیت گروهی جدید در بین اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی موسوم به «شورای مدیریت گذار» به مدیریت «حسن شریعتمداری» اپوزیسیون تجزیه‌طلب مقیم اروپا، واکنش‌های زیادی به این گروه تازه تاسیس شده و بسیاری از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون نسبت به آن موضع گرفته و اکثریت سخنان و رفتارهای ضدملی و تجزیه‌طلبان این گروهک را زیرسوال برده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. شریعتمداری غلط کرده کفتارپیر
    بابا این مرتیکه حرف زدن بلدنیست،وقتی دهان بازمیکنه۲۵۰گرم آب دهان پرتاب می‌کنه بیرون
    گرچه هیچ غلطی نمیتونن بکنن ،کسی هم براشون تره خردنمیکنه اما اینکه به خودش اجازه داده حرف از تجزیه ایران بزنه خیلی دردناکه
    دم جمهوری اسلامی گرم که بزرگان ودرکل حاکمیتش،عاشق ایران هستن به وجب به وجب خاک ایران تعصب دارندواجازه تجاوز به خاک کشورو ندادن
    زنده بادرهبربلندنظر وبابصیرت ایران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme