https://telegram.me/empireoflies

حمله ضدانقلاب میانه رو به سخنان وزیر خارجه آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دو روز پیش پس از تبلیغات فراوان در رسانه های آمریکایی و فارس یزبان خارج کشور مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در کتابخانه ریگان در کالیفرنیا ملاقات و سخنرانی با بخشی از ایرانیان و آمریکایی ها ساکن این ایالت داشت.

وی در این همایش چند ساعته در اظهاراتی سراسر ضد ایرانی گفت:”همان‌طور که ترامپ گفته ما مایل به گفت‌وگو با رژیم ایران هستیم، اما رهایی از فشارهای آمریکا تنها زمانی صورت خواهد گرفت که ما شاهد تغییرات ملموس، مشهود و ماندگار در سیاست‌های تهران باشیم.”
وی اعمال تحریم‌ها را مهم‌ترین محور کارزار فشار دولت آمریکا علیه ایران خواند و از تمامی کشورها خواست به این کارزار بپیوندند. وی همچنین گفت دولت آمریکا به دنبال آن است تا واردات نفت از ایران را به نزدیک‌ترین حد تا صفر برساند.


وزیر خارجه آمریکا در بخشی از ادعاهای خود از حکومت ایران به عنوان «کابوس» نام برد و با اشاره به تحریم آیت‌الله «صادق لاریجانی»، رئیس‌قوه قضائیه ایران و شماری دیگر از مقام‌های بلندپایه ایرانی گفت: ابایی از برخورد با حکومت [ایران[ در بالاترین سطوحش نداریم.”
پمپئو با تکرار شایعات و دروغ‌های دست چندم سلطنت طلب‌های فراری- جماعتی که با چپاول اموال ملت ایران از کشور‌گریختند- مدعی شد: میزان فساد و ثروت در میان سران حکومت نشان می‌دهد که ایران توسط چیزی که بیشتر شبیه مافیا است تا دولت، اداره می‌شود.
وی به طور مستقیم به برنامه‌های دولت آمریکا برای تغییر نظام ایران‌اشاره نکرد، اما از افزایش تلاش‌ها در واشنگتن برای پخش برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی به زبان فارسی خبر داد که هدف آن احتمالاً ایجاد ناآرامی در ایران است.
این اظهارات مضحک توسط رئیس پیشین سیا مورد استقبال جمعی از ضد انقلاب قرار گرفت و از عکس هایی که از این جلسه منتشر شد حضور پررنگ برخی از ضد انقلاب جنگ طلب کاملا مشخص است مثلا افرادی مثل هما سرشار،امیر عباس فخر آور،جیسون رضائیان، سعید قاسمی نژاد و… که همواره خواستار حمله نظامی و تحریم های شکننده هستند در این همایش حضور داشتند .

البته برخی از رسانه های آمریکایی می گویند که اکثریت کسانی که به عنوان ایرانیان آمریکا در نشست وزیر خارجه این کشور با ایرانیان شرکت کردند، آمریکایی بودند. این رسانه ها تاکید دارند که سخنرانی که پمپئو با نام سخنرانی درجمع ایرانیان مقیم کالیفرنیا انجام داد تنها ۱۵ تا ۲۰ درصد افراد شرکت‌کننده در آن ایرانی- آمریکایی‌ها بودند و مابقی آمریکایی‌های جمهوری‌خواه بوده‌اند در حقیقت این افراد، سیاهی لشکر آمریکایی پمپئو به نام ایرانیان بودند.

افرادی مثل سرشار و فخر آور بعد از حضور در این سخنرانی با افتخار از این حضور سخن گفته اند و افرادی مثل قاسمی نژاد که ردپای وی در تحریم های ظالمانه آمریکا چندی پیش وی را مفتضح نمود از این سیاست های خصمانه حمایت نموده اند و طیفی از ضد انقلاب آمریکا نشین را با خود همراه کرده اند. همین طیف در همراهی با تروریست های منافقین همزمان در فضای شبکه های اجتماعی مثل توئیتر هشتگ هایی را با موضوع براندازی نظام اسلامی راه انداختند که نهایتا از آنجایی که توئیتر اکانت های فیک و ربات ها را در ترند یک هشتگ حذف می کند این هشتگ ها بعد از چند ساعت به سرعت افول نمودند و مشخص شد که براندازان برای مدیریت افکار عمومی از چه شیوه های کثیفی استفاده می کنند.

ولی در مقابل طیفی دیگر از ضد انقلاب که شامل دموکرات های مقیم آمریکا و همپیالگی های تریتا پارسی بودند اقدام به نوشتن نامه ای سرگشاده کردند. این نامه که به امضای افراد زیادی رسیده تاکید دارد که تحریم و جنگ راهکاری کودکانه برای تغییر نظام ایران است. در بخشی از این نامه آمده است:”تلاش برای فروپاشی اقتصاد ایران از طریق فشارها و تحریم های خارجی و یا تغییر نظام (مانند عراق)، با حمایت ایالات متحده، نه دموکراسی در ایران استقرار می کند و نه ایران را به ثبات سیاسی میرساند. این همان نقشه ایست که در عراق اجرا شد. و حالا پس از گذشت بیش از یک دهه بی ثباتی ویرانگر با بیش از ۵۰۰۰۰۰ کشته”.

در بخش دیگر این نامه چنین می خوانیم:”پشتیبانی مشاوران کلیدی و اعضای دولت ترامپ از سازمان های خشونت گرا، مانند مجاهدین خلق، که از ترور برای کشتن ایرانی ها و آمریکایی ها استفاده کرده اند، نگرانی های جدی به وجود آورده که آیا هدف دولت شما حمایت از ایران است یا استفاده از درد و رنج مشروع مردم برای بی ثبات کردن ایران و تبدیل آن به یک کشور درمانده. در واقع، رفتار دولت شما با ایرانیان، با جلوگیری از مسافرت آنها به ایالات متحده، قطعا نشانه توجه مثبتی نسبت به مردم ایران نیست.”

این اظهارات در کنار اظهار نظر های چهره های اپوزیسیون مثل امید دانا و فرخ نگهدار و امضا کنندگان این نامه نشان می دهد که در میان طیف های متنوع ضد انقلاب اختلافات و دشمنی های بسیار وخیمی وجود دارد تا جایی که هم اکنون نه تنها در داخل کشور طیف های مختلف سیاسی بر سر مبارزه با سیاست های آمریکا به تفاهم رسیده اند بلکه در خارج کشور هم قریب به اتفاق ضد انقلاب در مقابل حمایت های آمریکا از سلطنت طلبان و منافقین متفق القول هستند که آمریکا دشمن واقعی ایرانیان است و کسانی از ضد انقلاب که با دولت ترامپ همراهی می کنند قطعا دشمن ایرانیان در سراسر جهان هستند. با این اوصاف باید منتظر درگیری های به مراتب بالاتر میان ضد انقلاب خارج نشین در روز های آینده باشیم.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme