https://telegram.me/empireoflies

حمله ضدانقلاب به همایش بزرگ اربعین

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پیاده‌روی اربعین چند سالی است که با رونق و شکوه بیشتری نسبت به سال‌های قبل در حال برگزاری است، شاید در گذشته عدم توانایی مردم برای اسکان و حتی رفت و آمد سخت در شرایط سرما، کمبود مواد غذایی و موکب‌ها باعث شده بود که سنت دیرینه پیاده‌روی اربعین به سختی انجام شود اما حالا چند سال است که به همت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ایران و ایجاد زیر ساخت‌های لازم پیاده‌روی اربعین برای مشتاقان ایرانی سهل و آسان شده تا جایی که حالا دیگر ایرانی‌ها با خانواده و داشتن فرزندان خردسال هم راحت در اربعین پیاده‌روی می‌کنند.

با توجه به افزایش هر ساله زائران ایرانی اربعین و لزوم باشکوه برگزار شدن این مراسم و خدمات دهی به مردم کشورمان در مسیر راهپیمایی اربعین علاوه بر مردمی بودن این خدمات به دلیل حجم گسترده زائران سازمان‌های دولتی و شهری هم به کمک مردم آمده و اختصاص بودجه‌ای مناسب شرایط پیاده‌روی اربعین را برای مردم آسان‌تر می‌کنند.

اما این روزها، رسانه‌های ضد انقلاب با حمله گسترده به هزینه کرد برخی از سازمان‌ها و هجمه گسترده علیه آن در تلاش هستند تا با جناح بندی و سیاسی کردن موضوع خدمات رسانی به پیاده‌روی اربعین، اصل مراسم را هدف قرار داده و با تلاش برای کاستن از بودجه‌های مصوب شده شرایط اربعین امسال را سخت تر کنند!

راهپیمایی اربعین هر ساله به دلیل با شکوه برگزار شدن آن تا مدت‌ها در دنیا مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد و کمتر دوربینی است که لحظه لحظه این مراسم را ثبت نکند و همین شکوه و بزرگی مراسم مسلمانان جهان باعث شده است که رسانه‌های ضدانقلاب از روزها قبل از فرارسیدن محرم به فکر هجمه به اربعین باشند.

وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» وابسته به سرویس جاسوسی آمریکا و انگلیس، یکی از رسانه‌های ضدانقلاب است که در روزهای منتهی به اربعین ۹۷، تمام تلاش خود را به کار برده تا از هر زاویه ممکن به سیاه‌نمایی این همایش بزرگ انسانی بپردازد. این وبسایت که توسط «مازیار بهاری» جاسوس دوتابعیتی تاسیس شده و توسط افرادی مانند «رضا حقیقت‌نژاد» اداره می‌شود، با بیان این ادعا که جمهوری‌اسلامی به دلیل کسب درآمد از طریق رسانه‌ها به‌دنبال افزایش تعداد زائران اربعین است، کوشید تا مردم ایران را از حضور در راهپیمایی میلیونی اربعین منصرف کند.

شبکه «صدای آمریکا» نیز در گزارشی به روایت «علی جوانمردی» فعال تجزیه‌طلب، مدعی شد که از بودجه‌های دولت ایران برای پذیرایی و خدمت‌رسانی به زوار اربعین استفاده می‌شود. این رسانه‌های وابسته به دولتهای غربی در حالی از هزینه شدن بودجه دولتی برای مردم ایران ناراحت هستند که هیچ‌گاه بابت میلیاردها دلار هزینه سفرهای توریستی و گردشگری به کشورهایی مانند ترکیه، تایلند، دبی و کشورهای غربی ابراز ناراحتی نمی‌کنند و به‌سبب آنکه پولها به جیب دولتهای غربی می‌رود از آن استقبال نیز می‌کنند. هرچند این نکته قابل ذکر است که تقریبا اکثر هزینه‌های پذیرایی و خدمات سفر همایش بزرگ اربعین از پول مردم عادی ایران و عراق پرداخت می‌شود و دولت ایران هم اگر خدماتی در ایران و حتی عراق ارائه دهد، در واقع به مردم خودش این خدمات را داده و وظیفه‌اش را انجام داده است.

رسانه‌های ضدانقلاب همانگونه که برای هزینه کرد مراسم ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی و یا روز قدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین هجمه وارد می‌کنند، در ایام اربعین هم تمام تلاش خود را به کار می‌برند.

خوب است مردم بدانند اربعین سالار شهیدان در طول تاریخ شیعه، اقدامی مردمی بوده است که در سال‌های اخیر با توجه به افزایش چند ۱۰۰ برابری حضور زائران حسینی در اربعین، نیاز به انجام فعالیت‌های تسهیل‌گری به ویژه خدمات فرهنگی و اجتماعی از سوی دستگاه‌ها به ویژه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری برای حضور گروه‌های مختلف مردم در اربعین است و امیدواریم در سال جاری نیز با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شود.

 

انتهای متن/

با توجه به افزایش هر ساله زائران ایرانی اربعین و لزوم باشکوه برگزار شدن این مراسم و خدمات دهی به مردم کشورمان در مسیر راهپیمایی اربعین علاوه بر مردمی بودن این خدمات به دلیل حجم گسترده زائران سازمان‌های دولتی و شهری هم به کمک مردم آمده و اختصاص بودجه‌ای مناسب شرایط پیاده‌روی اربعین را برای مردم آسان‌تر می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.73 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme