https://telegram.me/empireoflies

حمله ضدانقلاب اروپانشین به منافقین و فخرآور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  در چند وقت اخیر به واسطه دشمنی ها روز افزونی که بر علیه ملت یک پارچه ایران اسلامی از جانب دشمنان اعمال شده و حمایت های بی دریغ دولت آمریکا از تجزیه طلبان خارج نشین که هر هفته در یکی از کشورهای غربی دور هم جمع می شوند، مخالفتهایی نیز از جانب برخی از اپوزیسیون بر علیه این طیف تجزیه طلب شده بود که در جای خود قابل تامل است.

دو هفته قبل در اعتراض به نشست تجزیه طلبان در دانشگاه جورج واشنگتن، حسن اعتمادی از مدیران سابق تلویزیون من وتو در مصاحبه ای با شهرام همایون از آن جایی که خودش به این کنفرانس دعوت نشده بود گفته بود :” ترکیب این کنفرانس یک ترکیب کاملا سنتی بود و حاضران در این کنفرانس نمایندگان طیف های فعال در کنگره ملیت های فدرال و به اضافه کسانی که همواره خود را از اعضای این کنگره نمی دانند بلکه پشت دست از این ها حمایت می کنند تشکیل شده و حمایت های مالی این ها هم قابل توجه بوده است و ایراد اصلی در این کنفرانس این بوده که افرادی که در این کنفرانس خود را نماینده اقوام ایرانی می دانند هیچ گاه نماینده طیفی از اقوام ایرانی نبوده اند. و سالها در خارج کشور زندگی می کنند و اساسا در میان ایرانیان حتی ساکن خارج کشور کسی این افراد را نمی شناسد. بنابر این این کنفرانس از جهات مختلف دارای اشکالات اساسی بوده است.”

چند روز پیش هم دو حزب سکولار دموکرات ایرانیان و حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) در بیانیه ای به تجزیه طلبی و مزدوری برخی از اپوزیسیون اعتراض کرده اند و به افرادی مثل رضا پهلوی و کنگره ملی ایرانیان زیر نظر فخر آور حمله کرده و آنها را شیاد دانسته اند.

در این بیانیه خطاب به منافقین و فخر آور آمده :” مجاهدین در پاریس « کارناوال » راه می اندازند و خدمات چند امریکائی بازنشسته و شاغل را می خرند تا در آن مجلس همچون نجات دهندگان آسمانی ظاهر شوند؛ و کمدین هائی که خود را « رئیس سنای کنگره ایرانیان » می دانند به پابوس نمایندگان کنگره امریکا می روند تا با دروغی فاحش و شرم آور خود را بعنوان نوهء رضا شاه معرفی کرده و تأیید امریکائیان را گدائی کنند.”

در بخش دیگری از این بیانیه “براستی چرا دولت های بیگانه را باید دلسوز مردم ایران پنداشت و توقع داشت که از حقوق انسانی آنان دفاع کنند؟ چرا باید اراده و شعارهای ظاهری دولت های بیگانه را در راستای آوردن دموکراسی به منطقه باور کرد؟ مگر عربستان مهد دموکراسی است که عزیزکردهء انگلیس و آمریکا محسوب می شود؟ و یا مگر عراق و افغانستان و لیبی اکنون از حکومت های دموکراتیک برخوردارند، که پسندیده برخی دولت های غربی می باشند؟”

در پایان این بیانیه آمده که نباید به امید افراد و ملیجکانی باشیم که بدون اراده ملی ایرانیان و توسط غربی ها تجهیز شده و به میدان آمده اند باشیم و باید از میان دلسوزان کسی را برای ایران فردا انتخاب کنیم البته این دو حزب خود را مستقل نامیده اند ولی شواهد ثابت می کند که این احزاب هم با همکاری لابی های صهیونیستی و با کمک مستقیم دولت انگلیس از زمان تاسیس تا کنون ادامه حیات داده اند و هم اکنون نیز ذیل حمایت مالی این دولت ها هستند و اساسا ایرادی که به دیگر احزاب اپوزیسیون می گیرند را خودشان نیز از آن نقایص برخوردارند.

ناگفته نماندحسن اعتمادی یکی از موسسین حزب سکولار دموکرات و از اعضای تشکیلات یهودیان آزاد، اختلافات عمیقی با کنگره ملیت های ایرانی دارد. و این اختلافات از سال گذشته با برگزاری هم زمان میتینگ های این دو حزب در آلمان هم اکنون به رو وخامت نهاده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme