https://telegram.me/empireoflies

حمله «شیرین عبادی» به نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شیرین عبادی» یکی از دلالان حقوق‌بشری و حامی فمینیست‌ها و همجنسبازان است که در سالها اخیر بخصوص پس از دریافت جایزه کذایی صلح نوبل، خود را به‌عنوان یکی از مخالفان جمهوری‌اسلامی مطرح کرده است.

این به‌ظاهر فعال حقوق‌بشر، در سالهای اخیر تلاش کرده تا جای ممکن در خلاف جهت باورها و ارزش‌های ملت ایران گام بردارد. برای مثال در این سالها، وی به‌جای حمایت از جبهه مقاومت و دفاع از ملت‌های مظلوم سوریه، عراق، یمن، لبنان، فلسطین و دیگر ممالک اسلامی، از گروه‌های مسلح و تروریست حاضر در منطقه حمایت و به حتی سردار حاج قاسم سلیمانی توهین کرد.

«شیرین عبادی» در حالی داعیه حمایت از حقوق‌بشر را دارد که در جریان فاجعه منا در سال ۱۳۹۴ بجای دفاع از هموطن‌هایش و حجاج مظلوم، با سکوتش از ظالم حمایت نمود و سر خود را در برف کرد و به سعودی‌ها هیچ اعتراضی نکرد.

عبادی در سالهای اخیر بارها با مقامات غربی دیدار کرده و خواهان تحریم ملت ایران شده است. وی مدعی شده که فشار به ایران سبب می‌شود به خواسته‌های دولت‌های غربی تن دهد.

این ضدانقلاب که در جایگاه وکالت از بسیاری از دشمنان ملت ایران حمایت کرده، چند روز پیش در گفت‌وگویی با کمپین بین‌المللی حقوق‌بشر با ادعای اینکه نظارت استصوابی شورای نگهبان هم برخلاف تعهدات بین‌المللی ایران در زمینه حقوق بشر و هم برخلاف قانون اساسی ایران است! ، به همه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران حمله کرد. وی کارنامه حقوق‌بشری همه نامزدهای تاییدصلاحیت‌شده انتخابات ریاست جمهوری ایران را منفی و غیرقابل قبول توصیف کرد.

«شیرین عبادی» با حمله به حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی و متهم کردن او به نقش داشتن صدها عضو گروهک تروریستی منافقین در دهه ۶۰ شمسی، ادعا نمود که در دوره ریاست جمهوری روحانی نیز بسیاری از مخالفان دستگیر شدند.

عبادی با حمایت آشکار از اقدامات گروهک تروریستی منافقین در سالهای پس از انقلاب و رد مجازات آنها، گفت: “ابراهیم رئیسی کارنامه سیاهی در زمینه حقوق بشر دارد. دخالت ایشان در فجایع و کشتار زندانیان سیاسی عقیدتی در دهه شصت از یادها نمی‌رود، زمانی که دسته دسته جوانان را به علت داشتن افکار انتقادی علیه حکومت روانه قبرستان‌ها کردند …”

این اپوزیسیون فراری، همچنین آقای «سید مصطفی میرسلیم» را «جلاد کتاب و مطبوعات» نام نهاد و «محمدباقر قالیباف» را فردی تندرو و تروریست دانست.

این سخنان عبادی علیه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران، به‌طور گسترده و هماهنگ از سوی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» پوشش داده شد.

خانم «شیرین عبادی» از پیش و پس از دریافت جایزه موسوم به صلح نوبل از مجامع غربی، در اختیار سیاست‌های دولت‌های غربی علیه ملت ایران بوده و به همه باورها و اعتقادات و هنجارهای ملت ایران حمله کرده و ارزش‌های غربی را به ارزش‌های ایرانی اسلامی ترجیه داده است.

این دلال حقوق‌بشری که سابقه خدمت به دربار رژیم پهلوی را دارد، در حالی همواره به موضوعات حقوق‌بشری در ایران می‌پردازد که به‌دلیل دریافت جایزه صلح نوبل، باید درباره موضوعات حقوق‌بشری در کشورهای دیگر دنیا و حداقل درباره نقض حقوق‌بشر و کشتار در کشورهای منطقه و اسلامی سخن بگوید، اما از این کار خودداری می‌کند. برای نمونه، چند روز پیش در پی انتخاب عربستان سعودی یکی از بزرگترین ناقضان حقوق‌زنان در دنیا به‌عنوان رییس آینده کمیته حقوق‌زنان سازمان ملل، هیچ یک از دلالان حقوق‌بشری ازجمله «شیرین عبادی» در این باره سخنی نگفته است.

خیانت و دلالی «شیرین عبادی» حتی صدای برخی از عناصر اپوزیسیون را هم در آورده، بطوری که «امید دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون مقیم اروپا اخیرا با اشاره به حضور عبادی در پارلمان سوییس و حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب، گفت: “… قطعا او برای سخنرانی در پارلمان اروپا هم پول دریافت کرده و از گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلح حمایت کرده است … عبادی یک دلال حقوق‌بشری است که از راه حقوق‌بشر نان می‌خورد و حتی در این راه از تجزیه‌طلبان هم حمایت می‌کند و راضی به تجزیه ایران است …”

انتهای پیام/

«شیرین عبادی» یکی از دلالان حقوق‌بشری و حامی فمینیست‌ها و همجنسبازان است که در سالها اخیر بخصوص پس از دریافت جایزه کذایی صلح نوبل، خود را به‌عنوان یکی از مخالفان جمهوری‌اسلامی مطرح کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme