https://telegram.me/empireoflies

حمله شورای ملی به اقدامات امیر‌عباس فخر‎ آور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف مخالفان جمهوری اسلامی و ضدانقلاب هستیم.

شکاف و اختلاف بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون به حدی است که هر روز علیه یکدیگر به افشاگری دست می‌زنند و از فساد اخلاقی یکدیگر خبر منتشر می‌کنند.

اخیراً امیر عباس فخر آور در ویدئویی ادعا کرده که در ۱۷ می یعنی سه روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ایران قرار است جمعی از گروه‌های اپوزیسیون در کنگره آمریکا می‌خواهند حول یک قانون اساسی با یکدیگر توافق کنند.

در نگاه اول ظاهراً این جلسه از توطئه‌ای بزرگ و حساب شده بر علیه ملت ایران می‌دهد که باید برای اولین بار با چنین هم‌اندیشی بی نظیری که همراهی کنگره آمریکا را در بر دارد برخورد کرد و البته تبلیغاتی هم که حول این محور می‌شود نشان می‌دهد که این افراد قصد دارند که خود را بزرگ‌ترین و خطرناک‌ترین دشمن نظام اسلامی نشان دهند و داعیه رهبری اپوزیسیون را در خارج کشور دارند.

اما با نگاهی دقیق به این ادعاها می‌توان فهمید که این افراد تا چه حد متوهم و خیال پرست هستند. البته باید یادآوری کرد که فخر آور سال گذشته در راستای انجام مأموریتش برای دستگاه‌های امنیتی آمریکا و نشان دادن خوش‌خدمتی‌اش به مقامات آمریکایی، کتابی سراسر دروغ علیه مقامات جمهوری اسلامی نوشته بود.

البته دیگر عناصر اپوزیسیون قبل از این که از داخل ایران کسی بر علیه فخر آور و ادعاهایش قدمی بردارد و یا موضع گیری انجام دهد خودشان وی را رسوا کردند. از جمله «نازنین زرین کلاه» همسر «امید دانا» یکی از رهبران اپوزیسیون در اروپا با انتشار تصویری از حضورش در پارلمان سوئد، با کنایه به فخر آور به دلیل تبلیغ برای برگزاری یک همایش در کنگره آمریکا و گرفتن عکس‌های یادگاری متعدد با سناتورهای آمریکایی، به مخاطبانش تاکید کرد که فریب انسان‌های کوچکی را نخورید که به‌واسطه عکس گرفتن با دو تا غیر ایرانی می‌خواهند خود را بزرگ جلوه دهند و حس خودنمایی خود را ارضا نمایند. وی در پایین تصویر خود اضافه کرده که پارلمان سوئد روزهایی را طبق تقویم اعلام می‌کند که باز است و همه می‌توانند وقت بازدید بگیرند و بروند و نمایندگانی هم آنجا حضور دارند که به پرسش‌ها پاسخ دهند.


همچنین چند روز پیش سعید احمدی یکی از رهبران سلطنت‌طلب مقیم آمریکا و عضو کمپین بازگشت شازده پهلوی در ویدئویی به‌شدت به فخر آور حمله کرد و وی را شارلان نامید که می‌خواهد مردم ایران را فریب دهد.

وی در ادامه اظهاراتش گفت در کشوری مثل آمریکا هر تشکلی که به صورت قانونی ثبت شده باشد هرقدر هم کوچک باشد می‌تواند در کنگره آمریکا اتاقی را اجاره کند که باید بابت آن مبلغی را پرداخت نماید مثل اینکه شما اتاقی را در هتلی اجاره می‌کنید وی اضافه می‌کند که افراد زیادی این کار را انجام می‌دهند و جلساتی را هم در این اتاق‌ها برگزار می‌کنند و اگر هم تعاملی با برخی از نماینده‌ها و سناتورها داشته باشند می‌توانند از آنها در جلساتشان استفاده کنند. وی تاکید می‌کند که در این جلسات نمایندگانی که شرکت می‌کنند هیچ‌گونه تعهدی برای اجرای مصوبات آن جلسات نخواهند داشت.

احمدی می‌گوید فخر آور هم از این فرصت اجاره اتاق در کنگره آمریکا استفاده کرده و گاهی اوقات نمایندگانی را که از جلوی در اتاقش رد می‌شوند را به داخل می‌آور و با آنها عکس یادگاری می‌گیرد و در تبلیغات خود آنها را از دوستانش معرفی می‌کند که این عکس گرفتن امری مرسوم و عادی در کنگره محسوب می‌شود.

وی در ادامه می‌گوید این‌که چند نفر را ببرید در کنگره و قانون اساسی برای کشوری مستقل بنویسید بسیار نفرت‌انگیز است و هیچ‌کس تاکنون این‌قدر رذالت بیجا برای کشورش به خرج نداده و کسانی که این‌چنین کارهایی را انجام می‌دهند باید به‌صورت دسته‌جمعی خودکشی کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme