https://telegram.me/empireoflies

حمله شهرام همایون به رضا ربع پهلوی: وای به روزی که بگندد نمک!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از این که فایل صوتی از  رضا ربع پهلوی در یک جلسه محرمانه در جمع اعضای شورای مرکزی شورای ملی منتشر شد انتقادات زیادی از طرف سلطنت طلبان به رضا پهلوی وارد شد .

در این فایل صوتی که دو دقیقه بیشتر نیست رضا پهلوی در مورد اپوزیسیون و رسانه های خارج از کشور سخنانی گفته که تعجب و حیرت برخی از سلطنت طلبان را به همراه داشته است.

شهرام همایون که خود را از دسته افرادی می داند که  اولین تلویزیون لس آنجلسی را راه اندازی نموده است با این که از این سخنان رضا پهلوی در حیرت به سر می برد در خصوص این سخنان گفته:” شمشیری که رضا پهلوی برای رسانه هایی که سال ها عرق ریختند تا مورد شناخت مردم قرار گیرد حالا در دل ما فرو کردند و ما را رسانه های فکسنی مینامند.وای به روزی که بگندد نمک”.

لازم به یاد آوریست که رضا ربع پهلوی که در چند ماهه اخیر به دلیل اعمال شاذی که از وی سر زده است مورد انتقاد بسیاری از ضد انقلاب واقع شده در این محفل خصوصی گفته بود :”جامعه در حال پیشروی به سمتی است که مطالبات آن، بیش تر جنبه های مدنی و روزمره مردم را دارد تا شعارهای سیاسی و این موضوع نشان می دهد که آن اپوزیسیون کلاسیکی که در گذشته ی ایران موجود بود نه تنها دیگر وجود خارجی ندارد بلکه نمی تواند اپوزسیون بدرد بخوری برای آینده ایران باشد.”

وی در ادامه با انتقاد از تلویزیون ها و رسانه های فارسی زبان خارج کشور گفته بود:” در بخشی سعی کردیم از شر یک سری رسانه های دولتی که جوابگوی سیاست های دولت خودشان هستند حالا می خواهد صدای آمریکا باشد یا بی بی سی و یا رادیو فردا و یا این گونه نهادها، یا به قول معروف رسانه های فَکَسَنی لس آنجلسی که اصلا توی باغ نیستند و از دید من آن ها از لحاظ تبلیغاتی بیش تر ضرر می زنند تا منفعتی داشته باشند، خلاص شویم.»

گفته شده این فایل بخش کوتاهی از جلسه چند ساعته شورای ملی ایران به ریاست رضا پهلوی است که از آن درز کرده و منتشر شده است. این موضوع نشان می دهد که در شورای مرکزی شورای ملی افراد بسیار زیادی هستند که با رضا پهلوی مخالفند و با این کار می خواهند از وی انتقام بگیرند.

چندی پیش هم کریم امجدی عضو شورای ملی ایران از سال ۲۰۱۳، که در سمت روابط عمومی و مدیر مالی این شورا،در آمریکا فعالیت می کرده،با انتشار پیام ویدیوی از فضای حاکم بر این شورا و دلایل استعفای خود گفته بود.

وی در این ویدئو با توجه به اخراج خود از این شورا توسط هیات داوری این شورا که زیر نظر رضا پهلوی اداره می شود گفته بود که اساسا هیات داوری در این شورا وجاهت قانونی ندارد چرا که یکی از اعضای این هیات طبق اساسنامه شورا  باید حقوقدان باشد ولی ظاهرا هیچکدام از این سه نفر تخصصی در امور حقوقی ندارند.

همچنین چند روز پیش هم یکی از اعضای شورای ملی که تلویزیون منتسب به این شورا را اداره می کرد در مصاحبه ای گفته بود دیگر این تلویزیون زیر نظر رضا پهلوی اداره نمی شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme