https://telegram.me/empireoflies

حمله سلطنت‌طلبان به یک همجنس‌باز حامی تجزیه‎طلبی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاخیرا شادی امین هم جنس باز و از مدیران «سازمان عدالت برای ایران» و مسئول و هماهنگ کننده «شبکه لزبینها و ترنس جندرهای ایرانی» در تلویزیون من وتو در حمایت از تجزیه طلبان خود را فاقد هویت ایرانی داست و در جدالی با دیگر میهمانان یک برنامه گفت به من حق بدهید که خود را از هر قوم غیر ایرانی دیگر بدانم و برایم ایرانی بودن افتخاری ندارد.

وی که تمام فعالیت خود را این روز ها در اروپا و آمریکا وقف حمایت از هم جنس بازان نموده و در بسیاری از برنامه های تلویزیون بی بی سی و شبکه من وتو حاضر می شود و در حمایت از حقوق هم جنس گرایان یقه می دراند اما گوشه چشمی هم به دفاع از حقوق تجزیه تلطبان دارد و می خواهد ننگ تجزیه طلبی را نیز در پرونده خود به ثبت برساند.

یکی از سلطنت طلبان مقیم ینگه دنیا که خود را وطن پرست تر از بسیاری از این فمینیست‌های هم جنس باز می داند در انتقادی شدید به شادی امین وی را ایرانی دانسته و تاکید کرده که هویت ایرانی در برگیرنده تمام نژاد ها و قومیت هاست و می نویسد:”هویتِ ایران بر خلافِ هویتِ ترک در ترکیه و عرب در عراق در تضادِ با هویت‌هایِ قومی نیست. در ترکیه یک کرد نمی‌تواند خود را ترک بداند چرا‌که ترک یک هویتِ قومی ‌ست که خود را تبدیل به ملت کرده و در عراق نیز یک کرد هرگز نمی‌تواند خود را جزوِ ملتِ عرب بداند…شما به عنوانِ یک عرب‌زبان و به عنوانِ یک خوز، ایرانی‌ هستی‌.ترک زبانِ آذربایجانِ ما با حفظِ قومیتِ آذریِ خود، هویتِ ملیِ ایرانی‌ دارد.بلوچ با حفظِ هویتِ قومیِ بلوچِ خود، ایرانی‌ است.این هویت‌هایِ ملی‌ و قومی بر خلافِ کشور‌هایِ همسایه‌یِ ما در ستیزِ با هم نیستند”

شادی امین در تلویزیون هم جنس بازان حضور مداوم دارد

داریوش دولتشاهی در ادامه به جدال بی نتیجه این هم جنس باز با ایرانپرستان می پردازد و با اشاره به میهمان نواز یارانیان در طول اعصار گذشته که دیگر اقوام را در درون سرزمین خود می پذیرد می نویسد:”ایران همواره آغوشِ باز به مهاجران داشته است، برایِ نمونه دوره‌یِ صدام حسین است که او شمارِ زیادی از عرب‌هایِ کشورِ خود-اش را اخراج می‌کند و به ایران می فرستد، ایران با آغوشِ باز آنها را پذیرفته و شمارِ زیادی از آنها هم شناسه‌یِ ایرانی‌ دریافت کرده اند.

این ستیزِ شما با هویتِ ایرانی‌ چیزی نیست جز یک دیدگاهِ وقیحانه‌یِ تکه‌خواهانه.اگر شیوه‌یِ این رفتار تنها در چهارچوبِ سخن بماند که هیچ اما اگر شیوه به شکلِ شیخ خزعل و قاضی محمد پیش رود، پاسخ نیز همانگونه، چه بسا قاطعانه‌تر خواهد بود.”

داریوش دولتشاهی در کنار فرح پهلوی

لازم به یاد آوریست شادی امین پس از انقلاب ۱۳۵۷، فعالیت سیاسی خود را به عنوان هوادار سازمان چریکهای فدایی خلق آغاز کرد و پس از انشعاب آن سازمان، به جناح سازمان فدائیان خلق (اقلیت) پیوست. او در سال ۱۹۹۸ از این سازمان جدا شد و فعالیتهای خود را بر مسائل زنان و همجنسگرایان زن متمرکز کرد.

وی همچنین در جریان کنفرانس ننگین برلین در آلمان به هم راه چند زن دیگر تحت عنوان «زنان ایرانی علیه بنیادگرایی»، تصمیم گرفت در اعتراض به عدم حضور زنان تبعیدی و گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی در این کنفرانس، اعتراض هایی را ترتیب داد. شادی امین، خواستار این بود که در ابتدای کنفرانس، یک دقیقه سکوت به احترام کلیه کشته شدگان ۲۱ سال گذشته در ایران برقرار شود که با مخالفت برگزار کنندگان و برخورد شدید پلیس و نیروهای امنیتی رو به رو شد این اتفاق، و اعتراضات به عدم دعوت از فعالان سیاسی مخالف جمهوری اسلامی باعث به اغتشاش کشیده شدن کنفرانس برلین شد. شادی امین به دلیل شدت خشونت فیزیکی پلیس پس از اتمام روز اول کنفرانس و در بیرون از سالن، به بیمارستان منتقل شد و چندی بعد در دادگاه به جرم برهم زدن این کنفرانس مجرم شناخته شد.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا شادی امین هم جنس باز و از مدیران «سازمان عدالت برای ایران» و مسئول و هماهنگ کننده «شبکه لزبینها و ترنس جندرهای ایرانی» در تلویزیون من وتو در حمایت از تجزیه طلبان خود را فاقد هویت ایرانی داست و در جدالی با دیگر میهمانان یک برنامه …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme