https://telegram.me/empireoflies

حمله سلطنت‌طلبان به شاعر مبتذل

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اگر هر روز فعالیت عناصر اپوزیسیون غرب‌نشین را دنبال کنیم، می‌بینیم که بخش زیادی از این فعالیت‌ها معطوف به درگیری و اختلافات فی‌مابین است.

«امید دانا» سلطنت‌طلب و پهلوی‌دوست مقیم سوئد، و «یغما گلرویی» شاعر ترانه‌های «شاهین نجفی» و اپوزیسیون، از جمله عناصر ضدانقلاب از گروه‌های مختلف هستند که تاکنون چندین بار از طریق بستر شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر به درگیر شده‌اند.

در جدیدترین مورد این درگیری‌ها، «یغما گلرویی» چند روز پیش با قرار دادن تصویری در صفحه فیسبوک خود، سبب خشم بسیاری از سلطنت‌طلبان و پادشاهی‌خواهان شد.

این شاعر ترانه‌های مبتزل که دارای گرایش‌های چپ‌گرایانه است، در صفحه فیسبوک خود تصویری از به زبان‌دان ریختن تاج پادشاهی منتشر کرد که سلطنت‌طلبان را بسیار عصبانی نموده است.

تصویر از صفحه فیسبوک «یغما گلرویی»

تصویر از صفحه فیسبوک «یغما گلرویی»

«امید شریفی دانا» که خود را به عنوان یکی از لیدرهای جریان سلطنت‌طلب معرفی کرده، در پاسخ به «یغما گلرویی» با انتشار ویدئویی، گلرویی را “الاغ” ، “جوجه کمونیست” ، “چپ مغزِ بی‌سواد” ، “غارتگر” ، “آشغال” ، “مرتجع سرخ” و “بی‌‌پدر و مادر” نامید و گفت: “دوباره این غارتگر گلرویی در اقدامی ضد ایرانی تصویری را منتشر کرده که یک آدمک داره بمب افکن، باطوم، کلاشینکف روسی را به همراه تاج پادشاهی به زباله‌دان می‌اندازد…”

وی با تروریست دانستن همه کمونیست‌ها و چپ‌گراها، جنایت‌های داعش را غیرقابل مقایسه با جنایت‌های لنین و استالین عنوان کرد و کمونیست‌ها را وحشی‌تر از داعشی‌ها دانست.

«امید دانا» که بسیار عصبانی بود، خطاب به گلرویی افزود: “من اگر به تو که دوست شاهین نجفی پَست هم هستی، فحش می‌دهم، به ناحق اینها را نمی‌گویم، بلکه سزاوار توست این الفاظ …”

این سلطنت‌طلب در پایان به «یغما گلرویی» لقب “فرزند چنگیز” داد و گفت: “من مطمئنم شما یکی در میان بچه پدر و مادرتون نیستید!”

«امید دانا» حتی به همین مقدار هم اکتفا نکرد و با کمک چند نفر از عناصر سلطنت‌طلب و اپوزیسیون، با تولید ترانه‌موزیکی به فحاشی علیه «یغما گلرویی» پرداخت.

امید دانا

امید دانا

گویا هر روز که می‌گذرد استحکاک و شکاف بین عناصر و گروه‌های اپوزیسیون بیشتر و بیشتر می‌شود. بعید نیست که با ادامه همین روند، تا چندی دیگر شاهد درگیری فیزیکی و حتی مسلحانه عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی علیه یکدیگر در خارج از ایران باشیم!

انتهای پیام/

اگر هر روز فعالیت عناصر اپوزیسیون غرب‌نشین را دنبال کنیم، می‌بینیم که بخش زیادی از این فعالیت‌ها معطوف به درگیری و اختلافات فی‌مابین است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme