https://telegram.me/empireoflies

حمله سلطنت‌طلبان به اکبرگنجی برای افشای فساد شاه

اختصاصی  به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیکی از ضدانقلابی که در هفته های اخیر از طرف طیف سلطنت طلب بسیار مورد هجمه قرار گرفته اکبر گنجی است.

اگبر گنجی مشهور به اکبر پونز در ابتدای پیروزی انقلاب از افرادی بوده که زنان بدحجاب را در خیابان‌ها مورد ضرب و شتم قرار می‌داده و از آنجایی که روسری زنان بی حجاب را جلو میکشید و آن را روی پیشانی شان با پونز می چسباند به این دلیل به «اکبر پونز» معروف شده است.

وی که در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و پس از تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عضو این نهاد مقدس شده بود، پس از مدتی دچار انحراف شد و به‌دلیل مخالفت با فرمایشات امام خمینی(ره) و تمرد از فرمانده در شرایط جنگی به مجازات شدیدی محکوم شده بود که با وساطت «حسین‌علی منتظری» این مجازات منتفی و وی از سپاه اخراج شد.

«اکبر گنجی» طول سالهایی که وی در اروپا و آمریکا به سر می‌برد، از طریق جایزه‌هایی که از نهادهای مختلف غربیِ وابسته به دولت‌های اروپایی دریافت کرده، امرار معاش می‌کند. البته ناگفته نماند در سالهای اخیر کار گنجی به جایی رسیده که در مقالات خود قرآن کریم را کلام انسان می‌داند و در مقالاتی دیگر وجود مقدس امام زمان(عج) را منکر می‌شود. همچنین او در مقالاتی دیگر از لواط و همجنس‌گرایی حمایت می‌کند!

گنجی در ایام فتنه سال ۸۸ عضو حلقه فکری جنبش به اصطلاح سبز بود و از اغتشاشاگران به‌طور کامل حمایت می‌کرد، هرچند که بعدها اعتراف کرد که در انتخابات مذکور تقلب نشده است. وی در سال های اخیر به همفکران گذشته خود و حتی اساتیدش از جمله سروش هم ایراداتی گرفته و حتی وی را به باد تمسخر گرفته و در باب سخنان شاذ سروش گفته بود وی دچار عناد در دین است.

اخیرا نیز وی در سلسله نوشته هایی یادداشت های اسدالله علم وزیر دربار محمد رضا پهلوی را به تدریج منتشر می کند جالب این که در بسیاری از این خاطرات از فساد و فحشا و لاابالی گری های شاه و اطرافیانش و روابط پنهان او حرف زده شده که قابل کتمان نیست. از آنجایی که این خاطرات در خارج کشور چاپ شده و نمی توان از منظر ضد انقلاب در صحت آن تردید نمود به همین دلیل انتشار آنها بعد از ۲۰ سال در فضای مجازی بر مذاق سلطنت طلبان بسیار بد آمده.

گنجی به همین خاطر در هفته های اخیر از طرف سلطنت طلبان به ویژه نیک آهنگ کوثر از نزدیکان شازده پهلوی که اخیرا هم سفری به اسرائیل داشته مورد هجمه قرار گرفته.

نیک آهنگ کوثر که در گذشته ارتباطاتی هم بر سر تحریم های ایران با مهدی هاشمی داشته در خصوص اکبر گنجی گفته: من فریب اکبر را خوردم و بابت دفاعم از او، پشیمانم، پشیمانم که خودم را در ۲۰۰۶ به نیویورک رساندم تا از او در جلوی سازمان ملل استقبال کنم. پشیمانم که خبرهای یک طرفه‌اش علیه رقبایش را باور کردم. پشیمانم که به دیدارش رفتم.”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme