https://telegram.me/empireoflies

حمله رسانه غربی به نوشت افزار اسلامی+سند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغوب سایت رادیو زمانه نوشت: با نزدیک شدن سال تحصیلی جدید، خبرگزاری‌های نزدیک به سپاه از توزیع «گسترده»  نوشت‌افزارهای تبلیغی – اسلامی در سراسر ایران خبر داده‌اند. گرانی کالاها از جمله نوشت‌افزارهای مورد نیاز کودکان، دریچه‌ای به روی «کاسبان تحریم» گشوده است.

این رسانه معاند غربی در ادامه نوشت: بعد از سقوط پنجاه درصدی ارزش ریال در برابر دلار آمریکا، یک دفتر مشق فانتزی در بازار ۴۵ هزار تومان قیمت دارد. به نظر می‌رسد که دریچه‌ای در برابر «کاسبان تحریم» گشوده شده: ارائه دفترچه‌هایی با قیمت ارزان‌تر اما با طرح اسلامی به خانواده‌هایی که قدرت خریدشان کاهش پیدا کرده است.

اما باید گفت این رسانه‌ها همان کسانی هستند که در تحریم ها با آمریکا همراهی کرده و با تبلیغات ضد ایرانی خود تحریم‌ها را به ملت ایران تحمیل کرده‌اند و در عین حال امروز مدعی دفاع از ملت بزرگ ایران هستند. جالب اینجاست که این رسانه معاند به کسانی که می‌خواهند با قیمت ارزان لوازم التحریر در اختیار مردم قرار دهند کاسبان تحریم لقب می‌دهد ولی نسبت به کسانی که این تحریم ها را بر ملت شریف و بزرگ ایران تحمیل کردند هیچ گونه اعتراضی ندارد بلکه توجیه گر عملکرد آنها می‌باشد!؟

 

انتهای پیام/جام نیوز

توزیع گسترده نوشت‌افزارهای اسلامی در مدارس: کسب و کار تازه‌ای برای «کاسبان تحریم»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme