https://telegram.me/empireoflies

حمله «ربع پهلوی» به رئیس‌جمهور ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به گزارش رسانه‌ها، حجت‌الاسلام «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران از روز ۲۵ تا ۲۷ آبان (۱۶ تا ۱۸ نوامبر) به کشور فرانسه سفر می‌کند و با مقامات این کشور دیدار خواهد داشت.

بنا بر این گزارش، قرار بود طی این سفر ضیافت ناهار با حضور رئسای جمهور دو کشور و دیگر مسئولان ایرانی و فرانسوی برگزار شود که هیأت جمهوری‌اسلامی ایران از مسئولان فرانسوی خواست تا به‌دلیل حرمت استفاده از مشروبات الکلی در دین اسلام در این ضیافت شراب سِرو نکند، اما این خواسته از جانب فرانسوی‌ها رد شد. در مقابل کاخ الیزه برای برطرف کردن این مشکل پیشنهاد برگزاری یک صبحانه با حضور دو رئیس‌جمهوری را داد، که اینبار مقامات ایرانی خواسته فرانسوی‌ها را نپذیرفتند.

در این میان، رسانه‌های وابسته به اپوزیسیون خارج‌نشین بخصوص رسانه‌های تحت‌امر «ربع پهلوی» به این خبر واکنش نشان داده و به رئیس‌جمهور ایران توهین کردند.

«ربع پهلوی» به‌عنوان آخرین بازمانده خاندان پهلوی، اکنون با استفاده از ثروت مسروقه ملت ایران، تحت حمایت سرویس‌های امنیتی غربی، در فرانسه زندگی می‌کند. رسانه او با انتقاد از دولت فرانسه به‌سبب دعوت از رئیس‌جمهور ایران، با توهین به رئیس‌جمهور کشورمان، با لحنی توهین‌آمیز نوشت: “رییس جمهوری ایران حَلال می‌خواهد؟ پس از نهار رسمی در کاخ الیزه خبری نخواهد بود … حسن روحانی از آنجایی که به دنبال حفظ منافع و مصلحت نظام است، برای کاخ الیزه شاخ و شانه می‌کشد و به شرط اینکه شراب بر سر میز نباشد و همه غذاها حلال باشد، دعوت رسمی کاخ الیزه را می‌پذیرد. اما وقتی میهمانی ناخوانده است و با زور بازو می‌خواهد انقلاب اسلامی خود بر سفره کشور فرانسه صادر کند، کاخ الیزه دعوت را پس می‌گیرد …”

تصویر از فیسبوک «شورای ملی» تحت‌امر «ربع پهلوی»

تصویر از فیسبوک «شورای ملی» تحت‌امر «ربع پهلوی»

«ربع پهلوی» که حیاتِ سیاسی خود را وابسته حمایت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی غربی‌ها می‌بیند، توجه و ایستادگی مقامات جمهوری‌اسلامی بر اصول و ارزش‌های دینی مردم مسلمان ایران را تقبیح کرد و درباره ننشستن مقامات ایرانی پشت میز شراب فرانسوی‌ها، نوشت: “این است عملکرد دولت جمهوری اسلامی که آبروی کشوری به نام ایران با تاریخ کهن چندهزارساله و ملتی به بزرگی ایران را می‌برد.”

گفتنی است، در دوران حاکمیت پدر و پدربزرگ «ربع پهلوی» بر ایران نیز، سران و عواملِ غرب‌زدهِ رژیم پهلوی از سویی به‌دنبال مقابله مستقیم یا غیرمستقیم با ارزش‌ها و باورهای دینی مردم مسلمان ایران بودند و از سویی دیگر با ترویج باستان‌گراییِ افراطی و ارزش‌ها و آرمان‌های مادی غربی و غیردینی در جامعه ایران، به‌دنبال استحاله فرهنگی ملت ایران بودند که با وقوع انقلاب اسلامی و رهبری امام خمینی(ره) ناکام ماندند.

اکنون نیز «ربع پهلوی» همچون اجدادِ وابسته و غرب‌زده خود، توجه مسئولان جمهوری‌اسلامی به ارزش‌‌های اسلامی را مورد تسمخر قرار می‌دهد و لغو ضیافت ناهار رئسای جمهور دو کشور ایران و فرانسه عامل رفتن آبروی مردم ایران می‌داند؛ ضیافت ناهاری که یکی از آرزوهای شازده غرب‌پرست خاندان در آستانه انقراض پهلوی است و او در این خیال روز و شب می‌گذراند که روزی بتواند در ایران به‌قدرت برسد و با مقامات غربی بر سر یک میز بنشیند!

انتهای پیام/

حجت‌الاسلام «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران از روز ۲۵ تا ۲۷ آبان (۱۶ تا ۱۸ نوامبر) به کشور فرانسه سفر می‌کند و با مقامات این کشور دیدار خواهد داشت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. [……] خورد مرتیکه عوضی. ما پشت سر آقای روحانی هستیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme