https://telegram.me/empireoflies

حمله دوباره ضدانقلاب به گلزار

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سال گذشته بعد از انتشار مصاحبه «محمدرضا گلزار» بازیگر مطرح ایران درباره حمایت از مدافعان حرم، عناصر ضدانقلاب به این هنرمند ایرانی حمله کردند.

چند ماه پیش هم در نخستین قسمت از مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با مجری‌گری گلزار این برنامه در همان قسمت نخست درگیر حواشی قابل توجهی شد و منجر به حمله عناصر ضدانقلاب به این بازیگر ایرانی گردید. ماجرا به آنجا بر می‌گردد که در بخشی از این برنامه، گلزار از یکی از شرکت‌کنندگان پرسید: «بحرین در زمان کدام پادشاه از ایران جدا شد!؟» که پاسخ این سوال در حکومت محمدرضا پهلوی بود.

این سوال سبب حمله گسترده ضدانقلاب و بخصوص سلطنت‌طلبان به صفحه اینستاگرام گلزار شد و این افراد در فضای مجازی بدترین الفاظ را نسبت به این بازیگر محبوب سینما و تلویزیون به کار بردند. حتی کانال دروغ‌پراکن آمدنیوز که به انتشار اخبار دروغ شهرت دارد هم با طرح مسئله‌ای کذب بی‌ربط مدعی شد که این سوال برای فراموشی کنوانسیون حقوقی دریای خزر مطرح شده است تا اینگونه فضا را برای حمله به گلزار فراهم کند!

حال، چند روز پیش «امیرعباس فخراور» ضدانقلاب معلوم‌الحال که از طریق نوکری برای اربابان آمریکایی‌اش روزگار می‌گذارند، بار دیگر به‌سبب حمایت گلزار از مدافعان حرم حمله کرد و برای انتقام‌گیری از او شایعه‌ای قدیمی و تکذیب شده را مطرح نمود. این ضدانقلابِ فراری با ادعای اینکه گلزار در قبال دریافتی وامی کلان از یکی از بانکهای ایرانی در حمایت از مدافعان حرم سخن گفته است. فخرآور حتی تصویری جعلی که معلوم بود با فتوشاپ ساخته شده را منتشر کرد و در آن گلزار را به فساد مالی متهم نمود.

http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1397/7/29/1848842_912.jpg

این در حالی است که پس از انتشار این شایعه روابط عمومی بانک انصار این موضوع را اساساَ جعلی و کذب عنوان کرد. این بانک همچنین توضیحاتی را برای شفاف سازی این موضوع ارائه کرد: ۱- مکاتبات داخلی بانک در سراسر کشور فاقد مُهر می‌باشد. ۲- معاونتی با عنوان معاونت اعتبارات در بانک انصار وجود ندارد. ۳- شماره وام قید شده جزء ردیف شماره وام‌های مورد استفاده نیست. ۴ – نامبرده ذینفع وام از مشتریان این بانک نبوده و فاقد هرگونه حساب است. ۵- با توجه به کنترل‌های حاکم بر پرداخت تسهیلات و وام قرض‌الحسنه و میزان آن امکان چنین اقدامی نیست.

 

 

انتهای متن/

سال گذشته بعد از انتشار مصاحبه «محمدرضا گلزار» بازیگر مطرح ایران درباره حمایت از مدافعان حرم، عناصر ضدانقلاب به این هنرمند ایرانی حمله کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.55 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme