https://telegram.me/empireoflies

حمله داعیه‌داران آزادی‌بیان به «علی علیزاده»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علی علیزاده» از کارشناسان شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» که با عنوان “پژوهشگر فلسفه” و “تحلیل‌گر سیاسی” در برنامه‌های این شبکه انگلیسی شرکت می‌کند، فردیست که همواره نقش مخالف گفتمان رسمی، کلان و لیبرالیستی بخش فارسی بی‌بی‌سی را ایفا می‌کند.

به‌سبب آنکه علیزاده در برخی از برنامه‌های بی‌بی‌سی ظاهراً به‌سود جمهوری‌اسلامی سخن گفته و یا برخلاف نظر بسیاری از عناصر اپوزیسیون سخن می‌گوید، از سوی آنها به ارتباط با دستگاه‌های امنیتی جمهوری‌اسلامی متهم شده است. تاکنون چند اظهار نظر وی سبب شده تا عوامل اپوزیسیون و رسانه‌های بیگانه که داعیه حمایت از آزادی بیان را یدک می‌کشند، به او حمله کنند.

در یکی از این موارد، چند روز پیش «علی علیزاده» در پی توهین اخیر «شادی صدر» به امام حسین(ع)، در صفحه توییتر خود با اشاره به تاثیر فرهنگی عمیق واقعه عاشورا و امام حسین(ع) بر ملت ایران، نوشت: “حسین بن علی مهمترین عنصر فرهنگی ٧۵ میلیون ایرانیست. با لبیک به او ٢٠٠ هزار جوان برای دفاع از ایران شهید شدند. اهانت به حسین اهانت به ایرانست.”

اما همان‌طور که انتظار می‌رفت، این سخن علیزاده از سوی افرادی که ادعای حمایت از حقوق‌بشر و آزادی بیان را دارند، برتابیده نشد.

«سالومه سیدنیا» مجری پرحاشیه شبکه صهیونیستی «من و تو» از جمله افرادی بود که به علیزاده واکنش نشان داد. وی که پیش از خروج از ایران و پیوستن به رسانه‌های بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و «من و تو»، به عنوان سیاه‌لشگر در سینما و تلویزیون ایران مشغول به فعالیت بود، در واکنش به علیزاده در صفحه فیسبوکش نوشت: “بعضى وقت‌ها فکر میکنم غارنشین‌ها اینقدر سطحى نبودن … البته فقط مربوط به مسلمون‌ها نیست … کى میشه دنیا به جایى برسه که فقط آدم باشیم بدون هیچ وابستگى و آویزونى …”

تصویر از صفحه فیسبوک «سالومه سیدنیا»

«سالومه سیدنیا» که در فساد اخلاقی معروف است و همسر سابق نیز به‌سبب همین انحراف اخراجی و ارتباط با مردان دیگر از او جدا شد، با توهین به مسلمانان، آنان را با غارتشینان مقایسه کرد. گویا وی برای چندمین بار آرزو کرده که انسان‌ها بدون توجه و اعتقاد به مبانی دینی، ارزشی و اخلاقی، تنها در بُعد حیوانی خود باشند و مانند حیوانات دیگر زندگی کنند!

فساد اخلاقی «سالومه سیدنیا» و ارتباط او با مردان متعدد، در زمانی که ازدواج کرده بود!

البته این تنها «سالومه سیدنیا» نبود که در برابر «علی علیزاده» به فحاشی دست زد، بلکه بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون و افراد غرب‌زده نیز در صفحه شخصی علیزاده حضور یافته به وی و اعتقادات اسلامی توهین کردند.

پیشاپیش با عرض پوشش نسبت به وجود الفاظ توهین‌آمیز، برخی از واکنش‌ها و توهین‌ها به علیزاده توسط داعیه‌داران آزادی‌بیان و غربگرایی در ذیل آمده است:

  • بذار ساده بهت بگم! تو از اونهایی که تو جزیره‌ی‌آدم‌خوارها هم بری، برای تقویت اعتقاداتشون تئوری‌بافی میکنی!
  • من نظرم اینه که شما بیا ایران، من برم لندن… شما همین تو باش در کنار همه ی این خوبها که میگی
  • ۱۸ تیر ۱۳۷۸ ما رو با ذکر حسین تا حد مرگ زدن! تابستان ۶۷ با ذکر حسین چهارپایه را از زیر حدود ۲۰ هزار زندانی سیاسی کشیدن
  • تازى زاده پس در لندن چه گوهى با غنچه میخورى بیا برو کربلا…
  • ﺗﻮﻫﻴﻨی ﻧﺒﻮﺩ ﻛﻪ … ﻋﻨﺼﺮ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﻳﻪ ﻣﺸﺖ ﻣﺘﻮﺣﺶ ﻫﺴﺖ ﻧﻪ ۷۵ ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ اﻳﺮاﻧﻲ اﻧﻘﺪ ﮔﻮﻩ ﻧﺨﻮﺭﻳﻦ!
  • پیشنهاد میکنم آدم بشی و یه کار آبرومندانه پیدا کنی. دیر یا زود باید تو خیابونای همون لندن گدایی کنی.
  • گوه زیادى نخور کثافت مزدبگیر از لجن آخوندى تازى‌زاده پست فطرت بى‌پدر مادر…
  • فقط تورو بگیریم. میدونیم چیکارت کنیم …
  • خفه‌شو و حرف نزن!!!
  • و…

این مورد، تنها یکی از موارد متعددی است که به خوبی نشان می‌دهد عوامل اپوزیسیون و ضدانقلاب تا زمانی که کسی به نفعشان سخن بگوید، حامی آزادی بیان هستند، اما اگر فردی برخلاف ارزش‌ها و اعتقادات آنها سخن بگوید، دیکتاتورترین دیکتاتورها می‌شوند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علی علیزاده» از کارشناسان شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» که با عنوان “پژوهشگر فلسفه” و “تحلیل‌گر سیاسی” در برنامه‌های این شبکه انگلیسی شرکت می‌کند، فردیست که همواره نقش مخالف گفتمان رسمی، کلان و لیبرالیستی بخش فارسی بی‌بی‌سی را ایفا می‌کند. به‌سبب آنکه علیزاده در برخی از …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme