https://telegram.me/empireoflies

حمله خواننده ضدانقلاب به رضا خان میرپنج ! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، در روزهای اخیر پس از انتشار آلبوم جدید محسن نامجو خواننده ضدانقلاب و وجود قطعه‌ای در آن به نام “رضاخان” ، برخی از گروه‌ها و چهره‌های سلطنت‌طلب نسبت به عمل این خواننده سکولار و ضددین اعتراض‌های شدیدی انجام دادند.

مخالفان آهنگ “رضا خان” محسن نامجو مدعی شدند او در این آهنگ به رضا شاه توهین کرده است. همچنین سلطنت‌طلب‌ها از شبکه صدای آمریکا (VOA) به سبب حمایت از محسن نامجو به شدت انتقاد کردند.

برای نمونه چند روز پیش نیز امید دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم در پستی در صفحه فیسبوک خود با لحنی بسیار تند در دفاع از رضا شاه معروف به رضا میرپنج، نوشت:

…  دیدم پس از آن شاملو معتاد و شاهین نجفی بیمار روانی و حال محسن نامجو حرام لقمه هم به رضا شاه بزرگ(!) و تاریخ پرشکوه کشورمان توهین کرده … کل این قشر معتادی که خواننده شدن و برای گرمی‌تریاک حاضر می‌شوند به تاریخ کشورشان توهین کنند را رسوا می‌کنم …

در سویی دیگر، بعد اعتراض تند سلطنت‌طلب‌ها، حامیان این خواننده و بسیاری از ضدانقلاب‌های سکولار و مخالف پادشاهی به سلطنت‌طلب‌ها حمله کردند. کار تا جایی پیش رفت که طرفداران دو دسته به صفحه‌های فیسبوک یکدیگر حمله کرده و با سخیف‌ترین الفاظ از یکدیگر پذیرایی نمودند!

اما، محسن نامجو خواننده ضدانقلاب و سکولار آهنگ “رضا خان”  که سابقه توهین به قرآن کریم را در پرونده خود دارد، در واکنش به حمله‌ها و توهین‌های عناصر سلطنت‌طلب، دیروز در صفحه فیسبوک خود نسبت به این اتفاقات واکنش نشان داد و در سخنان قابل تاملی به برخی حقایق زندگی رضا خان میرچنج اشاره کرد.

این خواننده در صفحه فیسبوک خود با بیان اینکه در قطعه آهنگ “رضا خان” با نگاه نقادانه به سیاست رضا خان پرداخته است، مدعی شد در این قطعه با نگاه طنز و طعنه نظر خود درباره رضا خان میرپنج را بیان کرده که به مذاق برخی سلطنت‌طلب‌ها و طرفداران متعصب خاندان پهلوی خوش نیامده است.

محسن نامجو در این مطلب از مخاطبانش خواست حتی اگر شده یک بار صادقانه به این موضوع نگاه کنند و در ادامه نوشت:

… آیا کسی می‌تواند زنبارگی “رضا خان” و خاندان پهلوی را مخفی کند؟
آیا برخی دوستداران رضا خان می توانند اخلاق سگی و خشن و مستبد بودن او را نفی کنند؟
اینکه موسس زندان اوین به دستور رضا خانِ تا انتهای عمر در همان زندان محبوس شد (تنها به دلیل اینکه از رضا خان دعوت نموده بود تا از داخل زندان نیز دیدن کند) نیز دروغ است؟
آیا می شود کشف حجاب به زور سرنیزه و چماق را انکار کرد؟
احداث راه آهن به دستور دوستان انگلیسی را چه ؟ آیا رضا خان میرپنج از جنوب تا شمال کشور راه آهن زد برای مردم ایران یا برای انگلیسی ها ؟
آیا هواداران رضا خان می‌توانند خودخواهی و حذف مخالف توسط او را نادیده بگیرند ؟
کشتن مدرس توسط نیروهای “رضا خان” آیا دروغ است (نکند میگویند مدرس خودکشی کرده و یا پایش لیز خورد و افتاد و مرد!) ؟
آیا اینکه کعبه آمال دوستان سلطنت طلب، همه خیابان های تهران و بسیاری از شهرهای ایران را به اسم فرزندان و خانواده خود نامگذاری کرده بود دروغ است؟
اندکی فکر کنیم، از شدت مخالفت با جمهوری اسلامی چرا عقل خود را تعطیل کرده‌اید؟

محسن-نامجو-رضا-خان

تصویر مطلب مذکور محسن نامجو.

گفتنی است، بسیاری از عوامل ضدانقلاب و سلطنت‌طلب که اکنون نسبت به انتشار قطعه آهنگ “رضا خان” از محسن نامجو انتقاد می‌کنند، در گذشته به سبب توهین‌های این خواننده معلوم‌الحال از او حمایت می‌کردند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۷ دیدگاه

 1. بابا خفه شو بیشعور بیسواد بدبخت اخه تو چه میفهمی که منظور محسن نامجو از این شعر چی بوده تو بی خود میکنی مرتیکه عوضی که به شاملو و شاهین و محسن نامجو توهین می کنی چهارتا بیسواد مثل تو ریختن تو مملکت نمیذارین به هیچ جا برسه کشور امسال شمارو باید دار زد تا بفهمید به یک شاعر نباید توهین کرد {به علت استفاده از کلمات ناهنجار و مستهجن این بخش حذف شد} تو به چه حقی به شاملو میگی معتاد احمق عقب افتاده

 2. واقعا واست متاسفم که بدون در نظر گرفتن شعور و فهم و سواد افراد در مورد اونا نظر میدین آخه لمپن چن تا از شعر های شاملو و شاهین نجفی رو خوندی یا شنیدی که داری بهشون لقب معتاد و بیمار رو بهشون میدی بعدش میگی درست حرف بزنید مگه دین به کسی شخصیت میده؟؟؟ یا دین به کسی فهم و شعور میده ؟؟؟؟ والا ما هرکی رو دین دار دیدم بی شعور و نفهم یافتیم اونو قرار نیست بخاطر یک سیاست مدار به یه هنرمند توهین بشه

  • این نظر تنها به دلیل نمایش میزان ادب و شعور یک مخاطب بی دین به سایر مخاطبان فهیم این رسانه و با عرض پوزش از همه آنها تایید میشود تا مهر تاییدی باشد بر شعور و ادب دین داران و در مقابل بی ادبی و کم شعوری بی دینان.

 3. آقای امید دانا یک آدم بیشعور می باشد که بلد نیس درست حرف بزنه.خب بیشعور اگه میخوای انتقاد کنی مودبانه انتقاد کن.
  تو اصلا در حدی نیستی که بخوای به کسانی مثل محسن نامجو شاهین نجفی احمد شاملو حبیب توهین کنی
  من خودم هم ضد دین هستم هم خداناباور ولی یک بار به عقاید کسی توهین نکردم.
  محسن نامجو هم در این آهنگ هیچ توهینی به رضاشاه نکرده است
  اصل

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme