https://telegram.me/empireoflies

حمله خواننده حامی اسرائیل به شهید حججی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی، نامه‌ای از سوی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج نشین به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور جدید آمریکا ارسال شد که در آن نامه از تشدید تحریم ملت ایران حمایت‌شده بود. این نامه خائنانه بعد ها بازتاب بسیار در بین مردم ایران داشت و سندی بر مزدوری مخالفان جمهوری اسلامی بود. و بسیاری از افرادی که این نامه را امضا کرده بودند تا امروز هم در میان ضد انقلاب مهجور و وطن فروش خطاب می شوند.

یکی از این افراد خودفروخته که خوانندگی یک گروه موسیقی را هم به عهده دارد آرش سبحانی بود وی در حال حاضر ساکن شهر نیویورک آمریکا می‌باشد. وی متولد تهران و تحصیل‌کرده رشته معماری در دانشگاه هنر اصفهان است که سال ۱۳۸۵ به سبب عشق و علاقه به آمریکا، به سان‌فرانسیسکو مهاجرت کرد. مواضع ضد ایرانی سبحانی در سال‌های اخیر سبب شده تا برخی از دوستانش از او دوری کنند.

سبحانی که از دوستان نزدیک «سامان اربابی» مجری ضدانقلاب و همجنسباز صدای آمریکا است، سابقه فعالیت در رسانه‌های مختلف اپوزیسیون ازجمله «صدای آمریکا» را دارد. «مه نور شادزی» (لونا شاد) مجری سابق شبکه «صدای آمریکا» و نامزد سابق «آرش سبحانی»، چند سال پیش بر سر اختلافاتی که با وی داشت از وی جدا شده بود. سبحانی بعد ها از این شبکه نیز اخراج شد چون مهارت یا تخصصی جز مطربی نداشت که بتواند در این شبکه به فعالیت بپردازد.

چند ماه پیش هم یکی از تحلیل گران ایرانی اسرائیلی در توئیتر خود گفته بود که آرش سبحانی در اسرائیل کنسرت برگزار کرده و از وی به دلیل این کار تقدیر کرده بود.

البته سبحانی به دلیل حساسیت‌هایی که در خصوص اسرائیل وجود دارد در این خصوص اظهارنظری نکرد و در این باره سکوت اختیار کرد ولی ظاهراً با این تحلیل‌گر اسرائیلی دراین‌باره هماهنگ نکرده بود  که سفر وی به اسرائیل باید مخفی بماند.

وی که همواره خواهان جنگ بین ایران و آمریکا است اخیرا در پی شهادت شهید حججی و از آن جایی که می خواست کلکسیون وطن فروشی هایش را کامل کند به بهانه انتقاد از یکی از کارکنان و تحلیل گران بی بی سی فارسی به شهید مظلوم مدافع حرم شهید حججی حمله نموده و وی را تروریست دانسته است.

وی در پست فیس بوکی به همین مناسبت در انتقاد به علی علیزاده از کارشناسان اتاق فکر بی بی سی که بعضا نظرات متفاوتی را در رابطه با برخورد یا تعامل نظام سلطه با جمهوری اسلامی دارد نوشته :”بسیجی‌ لندنی در حسرت این هستند که چرا تروریست‌های اسلامی حامی‌ اسد سال ۳۲ نبودند که در ایران جنگ داخلی‌ آغاز کنند. این درحالیست که مخالفان ایشون از طرف خود ایشون و حامی‌‌هایشان در بی‌ بی‌ سی‌ جنگ طلب و نئو کان و “وار مونگر” خطاب میشوند. اخیراً اسنادی در فضای مجازی منتشر شده که ایشون رو با یکی‌ از مدیران ارشد اطلاعات مرتبط میکنه.”

اصولا ضد انقلاب جنگ طلب بر خلاف ژست روشنفکرانه و صلح طلبانه ای که همیشه با آن خود را نشان می دهند و دم از آزادی بیان و آزادی اندیشه می زنند در عمل هیچ گاه تاب و تحمل اندک مخالفتی را با نظرات رادیکال و جنگ طلب خود را ندارند و در مواقع گوناگون این امر را ثابت کرده اند این افراد و رسانه های متبوع شان حتی در برنامه های تلویزیونی صدای مخاطبانی را که بر خلاف نظرات شان اظهاراتی را داشته باشند را بلافاصله قطع می کنند تا چه برسد به این که فردی مثل علیزاده در رسانه بی بی سی که مظهر استعمار انگلیس است اظهار نظر کارشناسی داشته باشد.

از همین رو علیزاده مرتب توسط ضد انقلاب لندن نشین و آمریکا نشین مورد عتاب و فحاشی قرار می گیرد هر چند این که فردی مثل علیزاده که حامی سیاست های نظام است و در لندنی پرچم حزب الله را بالا می برد خود به خود مشکوک به نظر می رسد ولی از این گذشته می توان معیار و سنجه ای برای ادعای تحمل مخالف جریان های ضد انقلاب هم باشد که به شبکه ای مثل بی بی سی که مظهر ضدیت با نظام اسلامی است هم توهین می کنند که چرا حتی به اندازه چند دقیقه در ماه از فردی مثل علیزاده استفاده می کنند که نظراتش بر خلاف نظرات دیگر ضد انقلابیون است.

لازم به یاد آوریست «آرش سبحانی» سابقه زیادی در فساد اخلاقی و حمایت از همجنسبازان دارد، بارها از رژیم صهیونیستی حمایت نموده و یکی از حامیان کمپین ترویج بی‌حجابی تحت مدیریت «مسیح علینژاد» هم است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme