https://telegram.me/empireoflies

حمله غیراخلاقی حامیان همایون علیه بازیگران ایرانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«شهرام همایون» یکی از مجریان و مدیران شبکه‌های ماهواره‌ای لس‌آنجلسی و مخالف جمهوری‌اسلامی است که این روزها وضعیت اصلا خوبی ندارد. وی که با نام اصلی «امیرحمید همایون» متولد ۱۳۳۴ در تهران است، پیش از انقلاب‌اسلامی از طریق پسر عمویش یعنی «داریوش همایون» وارد حزب ضدملی رستاخیز شد و در این حزب دولت‌ساخته رژیم پهلوی فعالیت کرد، تا آنکه پس از انقلاب اسلامی به دلیل ارتباط با سفارت‍خانه آمریکا مدتی به زندان افتاد.

«شهرام همایون» این روزها وضعیت اصلا خوبی ندارد، بخصوص آنکه با بیماری بسیاری سختی مانند سرطان روده دست به گریبان شده است. با آنکه همایون پس از چند ماه دوری از تلویزیونش برنامه‌های خود را آغاز کرده، اما بیماری او چیزی نیست که به این راحتی بهبود یابد و اگر بیماری سرطان خود در مرحله بحرانی باشد، حداکثر یک تا دو سال دیگر زنده خواهد بود.

این مجری معلوم‌الحال شبکه ضد انقلاب کانال یک در جدیدترین افاضات خود با اقدام نخ‌نما شده دعوت مردم به عدم حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو در ایران، به چند تن از هنرمندان و بازیگران محبوب سینما و تلویزیون ایران حمله کرد.

وی با نام بردن از بازیگرانی همچون رضا کیانیان و پرویز پرستویی، اظهار داشت که فقط این افراد هستند که در هر دوره انتخابات شرکت می‌کنند و حتی در اقدامی تحریک‌آمیز و به دور از اخلاق از طرفداران خود خواست تا با ورود به صفحات این دو بازیگر در شبکه‌های اجتماعی حمله و اعتراض خود را علیه آنها اعلام کنند.

به نظر یکی از مخاطبان در صفحه شهرام همایون توجه کنید…!!!

حقیقت آنست که دیگر تاریخ مصرف همایون هم برای دولت‌های غربی و هم در بین اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی گذشته و با توجه به سن او و بخصوص بیماری بدخیمش فاصله زیادی تا مرگ ندارد و بهتر است به فکر آن دنیایش باشد.

انتهای پیام/

مجری شبکه ضد انقلاب کانال یک در جدیدترین افاضات خود با اقدام نخ‌نما شده دعوت مردم به عدم حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو در ایران به چند تن از هنرمندان و بازیگران محبوب سینما و تلویزیون ایران حمله کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme