https://telegram.me/empireoflies

حمله جدید فخرآور به باطبی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از درگیری‌هایی که سالهاست بین دو تن از عناصر اپوزیسیون فراری برقرار است، درگیری «امیرعباس فخرآور» با «احمد باطبی» می‌باشد. این دو از چند سال پیش یکدیگر را به ارتباط با دستگاه‌های امنیتی جمهوری‌اسلامی متهم کرده و خائن به مخالفان حکومت می‌دانند. در این مدت فخرآور و باطبی اسناد بسیاری علیه یکدیگر افشا کرده‌اند تا ثابت کنند خود اپوزیسیونِ واقعی و دیگری وابسته به حکومت ایران است.

در جدیترین مرحله از این درگیری، چند روز پیش «امیرعباس فخرآور» در افشاگری جدیدی درباره «احمد باطبی» ادعا کرد: “او خبرچین رسمی وزارت اطلاعات ایران است و به او شماره‌ای اختصاصی داده‌اند تا مستقیما با معاون وزارت اطلاعات تماس بگیرد و اخبر روز را بدهد …”

فخرآور که یکی از منتقدان گروهک تازه تاسیس اپوزیسیون موسوم به فرشگرد است و به تمسخر آن را «فرشِ گرد فیروزه‌ای» می‌نامد، این گروهک مخالف جمهوری‌اسلامی را در واقع ساخته و پرداخته دستگاه‌های امنیتی ایران دانست که می‌خواهد با مخالفان واقعی (اشاره به خودش) مقابله کند. وی همچنین با بیان اینکه بسیاری از اعضای گروه فرشگرد نفوذی حکومت ایران هستند، با ابراز دلسوزی برای «ربع پهلوی» مدعی شد: “ارتباط و حضور شاهزاده در فرش گرد فیروزه‌ای خطرناک است و عوامل جمهوری‌اسلامی (اشاره به امثال باطبی و سعید قاسمی‌نژاد) ممکن است او را ترور کنند …”

در ماه‌های اخیر فخرآور به همراه «روح‌ا… زم» و چند نفر دیگر حملات زیادی به گروهک تازه تاسیس فرشگرد انجام داده‌اند و آن سو هم برخی اعضای فرشگرد ازجمله «احمد باطبی» علیه فخرآور و زم دست به افشاگری زده‌اند. به نظر می‌رسد این ماجرا سر دراز دارد و افشاگری‌های این دو دسته علیه یکدیگر به این زودی‌ها تمام شدنی نیست و حتی ممکن است بر سر جنگ متوهمانه قدرت بیش از پیش علیه یکدیپر پرده‌دری کنند.

 

انتهای متن/

یکی از درگیری‌هایی که سالهاست بین دو تن از عناصر اپوزیسیون فراری برقرار است، درگیری «امیرعباس فخرآور» با «احمد باطبی» می‌باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme