https://telegram.me/empireoflies

حمله بی‌شرمانه رئیس جمهور تروریست آمریکا به شهید قاسم سلیمانی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دونالد ترامپ، رئیس جمهور تروریست آمریکا، در نطق سالانه خود در کنگره، در حملات لفظی تازه‌ای به نظام جمهوری اسلامی ایران، از ترور ناجوانمردانه سپهبد قاسم سلیمانی و خط مشی خود در برابر ایران از جمله تشدید تحریم های ظالمانه اقتصادی علیه مردم ایران دفاع کرد.

رئیس جمهور آمریکا که به اعتراف خود او و دیگر مقامات سابق ایالات متحده، کشورش پایه گذار گروه های تروریستی چون القاعده، طالبان و داعش در جهان است در اظهاراتی بی شرمانه و توهین آمیز ضمن دفاع مجدد از اقدام تروریستی خود در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی، تمام عمر خود را وقف مبارزه با گروه های تروریستی و تکفیری در جهان کرد مدعی شد:

«قاسم سلیمانی، بزرگ‌ترین تروریست جهان و بی‌رحم‌ترین قصاب رژیم ایران بود! هیولایی که هزاران نظامی آمریکایی [نیروهای تروریستی و اشغالگر آمریکایی] را در عراق کشت و معلول کرد. او حمله ماه دسامبر علیه نیروهای آمریکایی را در عراق هدایت کرده بود و همچنان مشغول برنامه ریزی بود. برای همین ایالات متحده دست به عملیاتی دقیق زد که سلیمانی را کشت[ترور کرد] و به رعب افکنی شیطانی او برای همیشه پایان داد.»

این اظهارات ترامپ در حالی است که چند روز پس از ترور سپهبد قاسم سلیمانی توسط رئیس جمهور تروریست ایالات متحده، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با رد ادعای ترامپ، رسما اعلام کرد که تاکنون به شواهد و قرائنی که ثابت کند قاسم سلیمانی درحال برنامه ریزی برای اقدام علیه نیروهای آمریکایی در عراق یا در دیگر نقاط جهان بوده، دست نیافته ایم.

ترامپ در ادامه با تکرار ادعاهای مقامات آمریکایی مبنی بر تلاش ایران برای دستیابی به سلاح اتمی گفت: رژیم ایران باید تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای را متوقف کند، به گسترش تروریسم، مرگ و ویرانگری پایان دهد و برای منفعت رساندن به مردم خود مشغول به کار شود.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه با حمایت از تحریم های ظالمانه کشور علیه مردم ایران گفت: به خاطر تحریم های شدید ما، اقتصاد ایران در وضع بدیست. می توانیم به آنها کمک کنیم در مدت بسیار کوتاهی اقتصادشان را خیلی بهتر کنند. اما آنها خیلی مغرورتر از آنی هستند که کمک بخواهند.

یکسال پیش دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا با خروج غیر قانونی و یکجانبه از توافق هسته ای بین ایران و کشورهای عضو گروه ۱+۵، سیاست فشار حداکثری علیه مردم ایران را با بازگرداندن تحریم های سابق و همچنین با وضع تحریم های ظالمانه جدید، از سر گرفت و باعث شد فشار اقتصادی زیادی بر مردم ایران وارد شود تا جایی که به خاطر تحریم های آمریکا حتی واردات دارو و کمک های انسان دوستانه نیز به ایران محدود شد و جان بسیاری از بیماران خاص به خطر افتاد و این در حالی است که ترامپ پس از ناآرامی های اخیر در چند شهر ایران در اعتراض به افزایش قیمت بنزین با حمایت از آشوبگران مدعی دوستی با مردم ایران شد و گفت ما در کنار مردم ایران هستیم.

 

انتهای متن/ جام

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme