https://telegram.me/empireoflies

حمله به مسلمانان در انگلیس در سال ۲۰۱۷ رکورد زد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسازمان انگلیسی “تل ماما” (دیده بان جرایم ناشی از تنفر در انگلیس) که در زمینه ثبت حملات علیه مسلمانان در آن کشور فعالیت می‌کند افزایش بی سابقه تعداد حملات خصمانه را به مسلمانان در سال ۲۰۱۷ به ثبت رسانده است.

این سازمان در گزارش سالانه خود اعلام کرد حملات ناشی از اسلام هراسی در سال ۲۰۱۷ افزایش چشمگیری داشته و به هزار و ۲۰۱ مورد رسیده است. این گزارش نشان می‌دهد این رقم افزایش بیست و شش درصدی نسبت به سال ۲۰۱۶ را نشان می‌دهد و بالاترین آمار از زمان ثبت این حوادث از سال ۲۰۱۲ به شمار می‌رود.

این نهاد همچنین اعلام کرد بیش از دوسوم این حملات یعنی ۹۳۹ مورد در خیابان‌ها رخ داده و یک سوم دیگر در فضای اینترنت اتفاق افتاده است.

کارشناسان این پدیده را به افزایش قدرت راست‌های افراطی در این کشور نسبت می‌دهند. این سازمان خاطرنشان کرد مقامات انگلیس اغلب این اتفاق‌ها را ثبت نمی‌کنند و معمولا آن‌ها را نادیده می‌گیرند.

مدیر تل ماما در همین زمینه گفت: صدای قربانیان تا حد زیادی شنیده نشده و این مسئله شانس رسیدن آن‌ها به نتیجه عادلانه را تضعیف کرده است.

شورای اسلامی انگلیس -بزرگ‌ترین سازمان مدنی مسلمانان در انگلیس- ماه گذشته از حزب محافظه کار حاکم خواست درباره حوادث مربوط به اسلام هراسی تحقیق کند. شمار مسلمانان انگلیس به ۴.۱ میلیون نفر می‌رسد که ۶.۳ درصد از مجموع ساکنان این کشور ۶۶ میلیونی را تشکیل می‌دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/

خبرگزاری آناتولی نوشت حملات ناشی از اسلام‌هراسی در انگلیس در سال ۲۰۱۷ افزایش چشمگیری داشته و به هزار و ۲۰۱ مورد رسیده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme