https://telegram.me/empireoflies

حمله بنی‌صدر به اپوزیسیون حامی تحریم مردم ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش امیر فخرآور دیداری با ابوالحسن بنی صدر داشت که در این دیدار ظاهرا با بنی صدر در خصوص همکاری هایی که قرار بود در خصوص مبارزه با نظام اسلامی و ملت ایران داشته باشد رایزنی هایی را انجام داد. ابواحسن بنی صدر هم در این دیدار از استقلال و آزادی مبارزین گفته!!!

اما بعد از دیدار برخی از طرفداران بنی صدر برای جلوگیری از سو استفاده امیرفخر آور از این دیدار بیانیه ای صادر کرده اند. این بیانیه که توسط چند نفر از نزدیکان بنی صدر تنظیم شده بود حکایت از این داشت که درگیری و اختلاف بسیار زیادی مابین بنی صدر و فخرآور و هم چنین سلطنت طلبان وجود دارد و ویدئوییکه از طرف فخر آور منتشر شده بود تنها یک ظاهر سازی برای جلب توجه از طرف فخر آور بود

اخیرا هم در پی خروج دونالد ترامپ از برجام بسیاری از ضد انقلاب از این خروج استقبال کردند و افرادی که زیر علم آمریکا و جنگ طلبی های ترامپ سینه می زدند حتی برای تحریم مردم ایران به ترامپ نامه نوشتند نیز نتوانستند خوشحالی خود را از این تغییر موضع آمریکا پنهان کنند.

اما ظاهرا بنی صدر دیگر مثل گذشته ها با ضد انقلاب و رادیکال های جنگ طلب ساکن واشنگتن هم سو نیست و سعی می کند خود را فردی اصلاح طلب و رفورمیست جلوه دهد.

وی اخیرا در ویدئویی گفته شخص ترامپ سابق بر این ملت ایران را تروریست نامیده و الان نمی تواند به خاطر مردم ایران قدمی بردارد و بگوید این کارها برای مردم ایران است و مردم این فریب را نمی خورند.

وی همچنین می گوید که تحریم های آمریکا در درجه اول مردم را له می کند پس چگونه است که عده ای ضد انقلاب از این اعمال ترامپ حمایت می کنند و در کنار آن خود را مردمی هم می دانند. وی می گوید هیچ فرد ینمی تواند به ملت خود خیانت کند و در مقابل مشتی دلار ملت اش را به بیگانه واگذار نماید ولی برخی از اپوزیسیون مردم شان را حقیر می کنند و دست کسی مثل ترامپ که دنیا وی را مسخره می کند سپرده اند.

این موضع گیری های بنی صدر احتمالا به طیف فخر آور و افرادی مثل قاسمی نژاد و باطبی اشاره دارد که در دوره حاکمیت جمهوری خواهان در آمریکا بسیار فعال شده اند و برای حمله آمریکا به ایران روز شماری می کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme