https://telegram.me/empireoflies

حمله «امید دانا» به «بهرام مشیری» با جنس ناخالص

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در جریان اختلافات اخیر عناصر اپوزسیون خارج‌نشین، این‌بار «امید شریفی دانا»، لیدر سلطنت‌طلب‌های مقیم استکهلم سوئد، به «بهرام مشیری» مجری کهن‌سال تلویزیون سلطنت‌طلب «پارس» حمله کرد.

«امید دانا» پس از فرار به خارج کشور و کسب پناهندگی سوئد، اکنون در موسسه‌ای صهیونیستی و ضداسلامی فعالیت می‌کند. «بهرام مشیری» سلطنت‌طلب و برنامه‌ساز تلویزیون ماهواره‌ای «پارس» نیز افکار ضداسلامی بسیاری دارد و در این تلویزیون به تحریف تاریخ اسلام و ایران مشغول است.

«امید دانا» در صفحه فیسبوک خود خطاب به «بهرام مشیری» نوشت: “بهتر است کسانی که از روی ساده‌لوحی به این «گرگ پیر» ایمان آوردند به سخنان بهرام مشیری در سال ۸۲ توجه کنند که چگونه از اسلام ناب محمدی دفاع می‌کرد، و حال که دیده ماهیت اسلام برای عموم روشن شده است رنگ عوض کرده …”

«امید دانا» همچنین با قرار دادن ویدئویی مربوط به سخنان مشیری در سال ۸۲ که با توهین به مقدسات اسلامی مخالفت کرده است، با اشاره به اعتیاد مشیری به مواد مخدر، گفت: “همین یک مورد کفایت می‌کند تا همگان بدانند سخنان بهرام مشیری در باب شاهان سرافراز پهلوی و محققان متعهدی همچون علی میرفطروس تا چه اندازه دروغ است و اثرات جنس ناخالص بر روی «مغز پوسیده» بهرام مشیری می‌باشد …”

«امید دانا» به‌سبب ساخت برنامه اینترنتی «رو دست» که طی آن به عناصر و گروه‌های مختلف اپوزسیون حمله می‌کند، در بین ضدانقلاب به «سگ گیرنده» معروف شده است.

وی با افتخار به سابقه ضداسلامی خود، تخلص مشیری به‌عنوان «استاد» را به چالش کشید و نوشت: “آقای بهرام مشیری زمانی که شما در سال ۸۲ در لس‌آنجلس داشتید از اسلام محمدیتان دفاع می‌کردید و حمله به اسلام را کار فاشیستی می‌دانستید، اینجانب در سن ۱۸ سالگی تو خود تهران اسلام را به نقد می‌کشیدم، حال چه شده شما به‌یک‌باره خود را استاد می‌دانید …”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

«بهرام مشیری» که اکنون در برنامه‌های خود به ارزش‌های اسلامی توهین می‌کند و گروهک تروریستی داعش را نماد اسلامی حقیقی می‌داند، در سال ۱۳۸۲ در یکی از برنامه‌های خود گفته بود: “تصور نکنید این کار، کار ملی و میهنی‌ست که ما بنشینیم اینجا و به پیغمبر اسلام فحاشی کنیم. به امام حسین(ع) و سایر کسانی که پیرو دارند و مردم به آن‌ها ایمان دارند، ما بنشینیم و فحش بدهیم و فکر کنیم یک کار شجاعانه‌ای می‌کنیم و واقعا خدمت میهنی انجام دادیم. این نقضِ غرض هست. این منتهای بی‌ادبی، نادانی و خامی‌ست …”

«امید دانا» در انتها با تهدیدکردن «بهرام مشیری» مدعی شد به‌زودی در برنامه رودست درباره او افشاگری خواهد کرد.

گفتنی است، در ماه‌های اخیر بر میزان اختلاف و تفرقه بین گروه‌های مختلف اپوزسیون به‌ویژه سلطنت‌طلب‌ها افزوده شده و هر یک با افشای پشت‌پرده و فسادهای اخلاقی و مالی دیگری، به دنبال تقویت جایگاه خود در بین عناصر اپوزسیون هستند.

سرکردگان اپوزسیون خارج‌نشین پس از آنکه امید خود را در بازگشت به ایران از دست داده‌اند، به دنبال آن هستند تا در خارج از کشور برای خود جایگاهی ایجاد کرده و همچون قانون جنگل، با غلبه بر اپوزسیون‌های ضعیف‌تر، برتری و جایگاه خود در بین مخالفین خارج‌نشین جمهوری اسلامی را افزایش دهند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. من نه طرفدار جمهوری اسلامی هستم .نه ادم مذهبی هستم . البته مسلمان هستم. ولی امثال توله سگی مثل امید دانا تو قرن ۲۱ چیز عجیب و غیر قابل هضمیه.مردک توله سگ کاری جز توهین و فحاشی به تقدسات انسانها خارج هر از هر نوع باور ورنگ و دین نداره. مرتیکه زمخت ابرو و هیثیت سلطنت ۲۵۷۴شاهنشاهی رو برده با این کاراش . از دوستداران سلطنت و دوستداران ایران و ایرانی و باورمندان راستین این مرزپرگهر درخواست دارم جلو این بچه قرتی توله سگ بگیرند که شرف و هیثیت ایران یزرگ رو برده .با این کاراش. ایرانی رو چه به توهین و فحاشی.ایران کیان بزرگانی چون فردوسی است نه امثال توله سگهایی چون امید دانا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme