https://telegram.me/empireoflies

حمایت کاسبان حقوق‌بشری از منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی، گروهک تروریستی منافقین جنایات بسیاری انجام داده و در طول این سالها بیش از ۱۷۰۰۰ زن و مرد و کودک بیگناه ایرانی توسط این گروهک به شهادت رسیده‌اند. 

جنایت منافقین به‌حدی بود که تنها در یک روز ۲۱۱ بمب در شهرهای مختلف ایران منفجر کردند و هزاران انسان بیگناه را تنها به‌سبب ظاهری مذهبی ترور نمودند.

«حسین ابریشمچی» برادر «مهدی ابریشمچی» (از سران ارشد منافقین و همسر سابق «مریم رجوی») از جمله جنایت‌کارانی بود که به اعتراف عناصر دستگیرشده منافقین، بخصوص طی دهه ۶۰ شمسی، در خانه‌های تیمی منافقین جنایات بسیاری انجام داد و تنها در یکی از موارد پس از ربایش ۳ پاسدار و شکنجه آنها، ناخون‌های آنها را کشید و چشم‌های آنها را از حدقه درآورد و همچون داعشی‌های امروزی پوست سرشان را یکجا کند و پس از زجرکش‌کردن آنها، در یکی از خانه‌های تیمی دفنشان کرد.

در حالی که این روزها حتی بسیاری از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به‌سبب سابقه بسیار سیاه گروهک منافقین، هرچه بیشتر سعی می‌کنند خود را از آنها دور نشان دهند، اما چند روز پیش در تهران زیر پل یادگار امام و روبروی زندان اوین، عده‌ای از افراد به‌ظاهر مدافع حقوق‌بشر، برای اثبات بیگناهی «حسین ابریشمچی» و امثال او تجمع کردند.

در این تجمع که افرادی مانند «محمد نوری‌زاد»، «نسرین ستوده» و «محمد ملکی» نیز حضور داشتند، عناصر گروهک تروریستی منافقین افرادی “بیگناه” و “بی‌سلاح” و “مظلوم” معرفی شدند!

در حالیکه اعضای گروه «جیش المختار» عراق پس از چندین بار هشدار به منافقین (به‌عنوان همکار رژیم صدام در کشتار مردم عراق در دوران رژیم بعث) برای خروج از این کشور، چندر روز پیش مقر آنها در لیبرتی را مورد هدف قرار دادند، اما افراد به‌ظاهر حامی حقوق‌بشر بدون توجه به جنایت‌های سالهای دور و اخیر منافقین علیه ملت ایران، از این تروریست‌ها حمایت کرده و کشته‌شدن «حسین ابریشمچی» و امثال او را “جنایت علیه بشریت” می‌نامند.

این مدعیان حمایت از حقوق‌بشر، همان افرادی هستند که از فرقه ضاله بهاییت حمایت کرده و مخالف اعدام متجاوزان به‌عنف و قاچاق‌چیان مواد مخدر در ایران هستند.

انتهای پیام/

در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی، گروهک تروریستی منافقین جنایات بسیاری انجام داده و در طول این سالها بیش از ۱۷۰۰۰ زن و مرد و کودک بیگناه ایرانی توسط این گروهک به شهادت رسیده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. با شما درمورد منافقین هم نظر هستم اما محمد نوری زاد انسان والایی هستند.ایشان برای انقلاب جانفشانی های بسیاری کرده اند و اگر ایشان ضد انقلاب باشند پس کی انقلابی هست؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme