https://telegram.me/empireoflies

حمایت کارشناس «من و تو» از تجزیه ایران!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«کاوه آهنگری» از عناصر اپوزیسیون است که سالها از طرفداران و سرکردگان گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران بوده است. در سالهای اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که «کاوه اهنگری» یکی از این افراد است.

آهنگری فردیست که مرداد ماه ۱۳۹۵ در مصاحبه با شبکه دولتی «صدای آمریکا» ضمن حمایت از مشی مسلحانه گروهک حزب دموکرات کردستان، علیه کشورمان ادعاهایی را مطرح نمود.

مصاحبه «کاوه آهنگری» با شبکه «صدای آمریکا»

وی از دوران نوجوانی با تشکیلات مخفی گروهک موسوم به «حزب دموکرات کردستان ایران» آشنا شد و گفته که یکی از دغدغه‌های ایجاد اتحاد در بین گروه‌های تجزیه‌طلب است. آهنگری تاکنون بارها از مشی مسلحانه گروه‌های تجزیه‌طلب حمایت کرده است.

این اپوزیسیونِ فراری که سابقه حمایت از رژیم آل‌سعود را هم دارد، در یکی از برنامه‌های اخیر «روبرو» که از شبکه «من و تو» پخش می‌شود، با حمایت صریح از تجزیه ایران، ادعا نمود که کردستان توسط حکومت ایران اشغال شده(!) و گفت: “… بحرین از ایران جدا شده، اما کردستان بیش از ۷۰ درصدش در جریان یک جنگ بین امپراتوری شیعه و سنی (صفوی و عثمانی) اشغال شده. اگر به اشغال شدن کردستان اعتقاد داشته باشیم، پس طبعاً موافق استقلال آن هستم … مسئله کردستان در عراق و ترکیه و سوریه و ایران یکی هستند و همه باید آزاد شوند(!) … همزیستی مسالمت آمیز در ایران شکست خورده و به بن‌بست رسیده است. ما دنبال دموکراسی برای ایران و خودمختاری برای کردستان هستیم …”

«کاوه آهنگری» در حالی این ادعاها را مطرح کرد که هیچ یک از عوامل شبکه «من و تو» مانند «سعید بشیرتاش» که ادعای وطن‌پرستی دارند، در برابر سخنان این تجزیه‌طلب موضعی نگرفته و سکوت کردند. در حالی که اگر زمانی یکی از کارشناسان این برنامه مانند «محمد علی جناح» از سیاست‌های جمهوری‌اسلامی حمایت کند، همه افراد بر سر او خراب شده و او را آماج انتقاد و تهمت قرار می‌دهند.

کاوه آهنگری در شبکه «من و تو»

دانلود

نکته قابل تامل آنست که شبکه «من و تو» در ابتدای فعالیتش در سال ۱۳۸۹ خود را تلویزیونی غیرسیاسی و صرفا سرگرمی معرفی کرد. این در حالیست که در سالهای اخیر پس از هویدا شدن ارتباط این شبکه با رژیم صهیونیستی و بازماندگان رژیم پهلوی، فعالیت‌های سیاسی و ضدایرانی این شبکه شدت گرفته، تا جدایی که رسما از تجزیه ایران حمایت می‌نماید.

 

انتهای متن/

«کاوه آهنگری» از عناصر اپوزیسیون است که سالها از طرفداران و سرکردگان گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران بوده است. در سالهای اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که «کاوه اهنگری» یکی از این افراد است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme